ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست و چطور کار می کند؟

ربات اینستاگرام چیست

ربات اینستاگرام بهترین ابزار برای مدیریت بیزینسی پیج اینستاگرام تان است که مانند یک ادمین اینستاگرام پیج شما را در جهت جذب فالوور بیشتر و افزایش فروش کمک می کند. با استفاده از ربات اینستاگرام به راحتی می توانید فعالیت های تعاملی در اینستاگرام را در 24 ساعت از شبانه روز به صورت اتوماتیک انجام دهید.

ربات اینستاگرام برنامه تحت وب یا اپلیکیشن موبایلی است که به پیج شما متصل می شود و مدیریت آن را بر عهده می گیرد. ربات اینستاگرام کاملا تحت نظارت شماست و دقیقا طبق اهداف شما برنامه ریزی می شود. حالا شاید پیش خود بگویید ربات اینستاگرام دقیقا چیست و چطور کار می کند؟

ما در این مقاله قصد داریم شما را با ربات اینستاگرام و چگونگی نحوه انجام کارش آشنا کنیم. اگر قصد دارید از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور پیج تان استفاده کنید قبل از هر چیز بهتر است این مقاله را کامل بخوانید تا با ربات های اینستاگرام بیشتر آشنا شوید. پس اگر دنبال سوال ربات اینستاگرام چیست هستید حتما در ادامه همراه ما باشید.

 

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام یک دستیار مجازی مطمئن است که به صورت 24 ساعته در خدمت شماست. ربات اینستاگرام برنامه تحت وب یا اپلیکیشن موبایلی است که مدیریت پیج اینستاگرام تان را بر عهده دارد. با استفاده از ربات های اینستاگرامی می توانید فعالیت های تعاملی را برای بیشتر دیده شدن اعم از لایک کردن دیگران، فالو و آنفالو کردن، ارسال دایرکت به دیگران، لایک کردن لامنت دیگران، کامنت گذاشتن و … را به صورت اتوماتیک انجام دهید.

تمام فعالیت های این چنینی باعث بیشتر دیده شدن پیج تان و بیشتر در معرض دید قرار گرفتن مخاطبان هدف تان می شود و در نهایت افراد بیشتری پیج شما را فالو می کنند. در واقع ربات اینستاگرام بهترین ابزار برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند پیج اینستاگرام تان است.

 

ربات اینستاگرام چطور کار می کند؟

ربات اینستاگرام با اتصال به پیج اینستاگرام تان دقیقا به جای شما و از جانب پیج تان در اینستاگرام فعالیت های مورد نظر را انجام می دهد. دقیقا مثل این است که شما یک ادمین واقعی اینستاگرام برای خود استخدام کرده اید که مشغول انجام دادن فعالیت های روزانه روی پیج شماست بدون اینکه به شما نیاز باشد.

البته با این تفاوت که 24 ساعته و بدون توقف مشغول فعالیت است و هزینه بسیار کمتری نسبت به یک ادمین واقعی اینستاگرام برای شما دارد.

ربات اینستاگرام با اهدافی که شما برایش تعریف کرده اید و تنظیمات شخصی سازی شده ای که شما روی آن انجام دادید شروع به فعالیت های روزانه می کند. در واقع پیج شما توسط ربات اینستاگرام مدام در حال فعالیت های تعاملی به جای شماست بدون اینکه به شما نیاز باشد یا بخواهد وقت شما را بگیرد!

 

ربات اینستاگرام چطور باعث افزایش فالوور واقعی پیج تان می شود؟

زمانی که ربات اینستاگرام را روی اهداف کاری خود تنظیم می کنید در واقع قصد دارید با مخاطبان هدف خود در تعامل باشید. به عنوان مثال شما پیجی در زمینه فروش شال و روسری دارید. تمام پیج هایی که مخاطبان خانم دارند (مثلا آموزش آشپزی یا آرایشگری) شامل مخاطبان هدف شما هستند. یعنی باید با این افراد در تعامل باشید.

شما می توانید ربات اینستاگرام را روی تعامل با این مخاطبان هدف قرار دهید. چطور؟ خیلی ساده است می توانید ربات را اینطور تنظیم کنید مثلا پست هایی که شامل هشتگ های مرتبط با کارتان است را پیدا کند و لایک کند. سپس زیر این پست ها کامنت درج کند. یا فالوورهای فلان پیج که مرتبط به کار شماست را فالو و آنفالو کند. یا برای افراد خاصی دایرکت های اتوماتیک ارسال کند.

با این فعالیت ها پیج شما در معرض دید افرادی قرار می گیرد که علاقه مند به کسب و کار شما هستند که به آن ها می گویند مخاطب هدف! در این صورت از این راه می توانید فالوورهای واقعی و هدفمند جذب کنید. در واقع هیچ راه دیگری وجود ندارد که بتوانید با کمترین هزینه فالوورهای هدفمند و واقعی بدست آورید!

 

ربات اینستاگرام چطور فعال و غیر فعال می شود؟

برای فعال سازی ربات اینستاگرام ابتدا باید با مشخصات اصلی پیج تان (یوزرنیم و پسورد) داخل پنل ربات لاگین کنید. سپس باید تنظیمات مربوط به آن را با توجه به اهداف کاری تان انجام دهید. مثلا چه پست هایی را لایک کند، چه کسانی را فالو کند، برای چه کسانی از طریق دایرکت پیام ارسال کند و … بعد از انجام تمام این کارها روی دکمه شروع یا فعال سازی ربات کلیک می کنید تا ربات مشغول به فعالیت شود.

برای غیرفعال سازی ربات اینستاگرام از روی پیج تان هم دقیقا برعکس این کار را انجام می دهد. ابتدا باید روی دکمه توقف کلیک کنید و سپس از حساب کاری خود خارج شوید. یعنی باید اتصال پیج تان به ربات اینستاگرام را قطع کنید.

 

مزایای استفاده از ربات اینستاگرام چیست؟

اگر از ربات اینستاگرام استفاده کنید قطعا مزایای زیادی برای شما خواهد داشت. از مقرون به صرفه بودن آن گرفته تا افزایش فالوور واقعی گرفته از مزیت های ربات اینستاگرام است. در ادامه مزایای ربات اینستاگرام برای شما عنوان کرده ایم.

 • افزایش فالوور واقعی و کاملا هدفمند اینستاگرام
 • انجام تمام فعالیت ها به صورت کاملا اتوماتیک
 • ارزان بودن نسبت به دیگر روش های جذب فالوور
 • قابل برنامه ریزی بودن و تنظیمات شخصی سازی شده
 • افزایش فالوور اینستاگرام بر اساس جنسیت
 • لایک کردن اتومایک پست های هدف شما
 • کامنت گذاشتن اتوماتیک زیر پست های هدف شما
 • ارسال دایرکت گروهی به صورت اتوماتیک
 • شناسایی و حذف فالوورهای فیک و غیرفعال پیج
 • ارسال پست ها و استوری های زمان بندی شده
 • سیستم پردازش تصویر برای ورود پست ها به اکسپلور
 • قابلیت اتصال امن و غیرقابل شناسایی توسط اینستاگرام

 

معایب استفاده از ربات اینستاگرام چیست؟

اما باید بدانید استفاده از ربات اینستاگرام معایبی هم به همراه دارد. قبل از اینکه از ربات اینستاگرام استفاده کنید باید ابتدا با معایب آن هم آشنا شوید تا بتوانید تصمیم تان را برای استفاده از آن بگیرید. در ادامه معایب استفاده از ربات اینستاگرام را برای شما عنوان کرده ایم.

 • احتمال جذب فالوور غیرهدفمند و غیرواقعی
 • احتمال پایین آمدن نرخ تعامل کاربران در پیج تان
 • احتمال مسدود شدن پیج تان برای همیشه
 • احتمال اکشن بلاک یا شادوبن شدن پیج تان
 • احتمال آسیب رساندن به برند کسب و کارتان

 

ربات اینستاگرام به درد چه افرادی می خورد؟

ربات اینستاگرام به درد افرادی می خورد که بودجه تبلیغات برای جذب فالوور واقعی ندارند. بهترین گزینه برای این افراد استفاده از ربات اینستاگرام با قیمتی بسیار ناچیز است. افرادی که به هر دلیلی نمی توانند محتوای جذاب تولید کنند تا از طریق اکسپلور فالوور جذب کنند. این افراد هم ربات اینستاگرام قطعا به دردشان می خورد!

افرادی هم که حوصله و وقت کافی برای انجام فعالیت های تعاملی در اینستاگرام را ندارند هم باید از طریق ربات اینستاگرام فعالیت های خود را مدیریت و زمان بندی کنند. چون دیده شدن در اینستاگرام نیازمند فعالیت مستمر است و بدون فعالیت های تعاملی نمی توانید در معرض دید مخاطبان هدف تان قرار بگیرید. در نهایت افزایش فالوور برای پیج تان غیرممکن خواهد بود.

 

استفاده از ربات اینستاگرام مناسب چه افرادی نیست؟

ربات اینستاگرام به درد افرادی که قصد دارند یک شبه در اینستاگرام معروف شوند نمی خورد! ربات اینستاگرام برای افرادی که برای آینده خود برنامه ریزی نکرده اند و هیچ برنامه ای برای پیج اینستاگرام خود ندارند نمی خورد! ربات اینستاگرام به درد افرادی که سرمایه کافی برای تبلیغات در اینستاگرام دارند نمی خورد. ربات اینستاگرام به درد افرادی که به فکر برندسازی خود در اینستاگرام نیستند نمی خورد!

اگر شما هم جزء این افراد هستید پیشنهاد ما برای شما این است که راه دیگری را برای دیده شدن و افزایش فالوور پیج تان انتخاب کنید. چون قطعا استفاده از ربات اینستاگرام به دردتان نمی خورد.

 

آشنایی با انواع ربات های اینستاگرام

ربات اینستاگرام انواع مختلفی دارد اما به طور کلی همه ربات هایی که برای اینستاگرام ساخته شدن هدف نهایی شان افزایش فالوور است. در واقع شما از ربات اینستاگرام استفاده می کنید تا فالوورهای واقعی و هدفمند پیج تان را افزایش دهید. در ادامه مدل های مختلف ربات های اینستاگرام را عنوان کرده ایم.

 • ربات افزایش فالوور اینستاگرام
 • ربات ورود پست ها به اکسپلور اینستاگرام
 • ربات اینستاگرام اتولایک و کامنت هوشمند
 • ربات اینستاگرام هشتگ ساز و هشتگ گذار
 • ربات اینستاگرام مدیریت پیج
 • ربات اینستاگرام اندروید و آیفون
 • ربات اینستاگرام افزایش ویو استوری
 • ربات اینستاگرام ارسال دایرکت انبوه
 • ربات اینستاگرام پست های زمان بندی شده
 • ربات اینستاگرام حذف فالوور فیک

 

آیا از ربات اینستاگرام استفاده کنیم یا خیر؟

تا اینجای مقاله به طور کامل با ربات اینستاگرام و نحوه کارکرد آن آشنا شدید. حالا دیگر تصمیم با خودتان است که از ربات اینستاگرام برای بالا بردن فالوورهای پیج تان و افزایش فروش محصولات تان استفاده کنید یا خیر. همانطور که متوجه شدید ربات اینستاگرام مزایا و معایب خاص خودش را دارد اما از حق نگذریم مزایای بیشتری دارد.

اگر بین استفاده از ربات اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام دو دل هستید قطعا استفاده از ربات اینستاگرام به نفع تان است. چون با خرید فالوور اینستاگرام فالوورهای فیک را وارد پیج تان خواهید کرد و نرخ تعامل در پیج تان به شدت کاهش پیدا می کند. اما اگر از ربات افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید مسلما خیلی راحت تر می توانید فالوورهای واقعی و هدفمند برای پیج تان جذب کنید.

 

جمع بندی و پایان

در این مقاله سعی کردیم به این سوال که ربات اینستاگرام چیست؟ و چطور کار می کند کامل پاسخ دهیم. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر شما هم تجربه ای از استفاده از ربات اینستاگرام داشته اید حتما در قسمت کامنت ها برای ما بنویسید.

فراموش نکنید که ربات اینستاگرام در شرایط فعلی بهترین گزینه برای شمایی است که با کمترین هزینه به دنبال بیشترین بازخورد هستید. اگر دنبال بهترین راه برای افزایش فالوور واقعی و هدفمند هستید استفاده از ربات اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کنیم.

سعید جمشیدی

نوشتن رو دوس دارم، به نظرم تولید محتوا در باره تکنولوژی های روز دنیا خیلی هیجان انگیزه و فکر می کنم با نوشتن می تونم اطلاعاتم رو با میلیون ها نفر به اشتراک بزاریم،

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *