بهترین ربات اینستاگرام رایگان

شکی نیست که اینستاگرام یکی از بهترین پلتفرم های درآمدزایی در دنیاست. خیلی از افراد و شرکت ها از طریق اینستاگرام به درآمدهای بسیار خوبی رسیده اند. در واقع تا زمانی که اینستاگرام نبود پتانسیل درآمدی برای خیلی از افراد به این صورت نبود! اما الان دیگر قضیه فرق کرده است، اینستاگرام یکی از قطب های اصلی درآمدزایی برای کسب و کارهای آنلاین است.

به نظرتان مهم ترین چیز در اینستاگرام چیست؟ بله درست حدس زدید داشتن فالوور به تعداد بالاست. فالوور در اینستاگرام دقیقا نقش مشتری را برای شما ایفا می کند. مسلما هرچه فالوورهای بیشتری داشته باشید درآد شما نیز بیشتر می شود. اما آیا جذب فالوور به تعداد بالا کار آسانی است؟ خیر این دقیقا دغدغه اصلی خیلی از صاحبین پیج های اینستاگرامی است.

راه چاره استفاده از ربات اینستاگرام است. با ربات اینستاگرام به راحتی می توانید تعداد فالوورهای واقعی پیج تان را افزایش دهید. در این مقاله قصد داریم بهترین ربات های رایگان اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی از آن ها برای افزایش فالوور پیج تان استفاده کنید. پس اگر دنبال بهترین ربات اینستاگرام رایگان هستید حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

اصلا چرا باید از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

در حال حاضر بهترین روش برای جذب فالوور واقعی و هدفمند با کمترین هزینه استفاده از ربات اینستاگرام افزایش فالوور است. این روزها داشتن تعامل و در معرض دید قرار گرفتن مخاطبان هدف در اینستاگرام از نان شب هم واجب تر شده است. چون اینستاگرام بیشتر به پیج هایی اعتماد می کند که فعالیت های تعاملی در چهارچوب های استانداردی داشته باشند. در این صورت است که این نوع پیج ها را وارد اکسپلور می کند تا بیشتر ورودی بگیرند.

ربات اینستاگرام دقیقا برای همین کار طراحی شده است. در واقع ربات اینستاگرام به عنوان یک ادمین کاربلد و حرفه ای 24 ساعته مدیریت پیج تان را بر عهده می گیرد و شما با کمترین هزینه می توانید بیشترین بازخورد را دریافت کنید. از طرفی هزینه استفاده از ربات اینستاگرام بسیار ناچیز است هرچند که در این مقاله قصد داریم بهترین ربات های اینستاگرام رایگان را به شما معرفی کنیم. در اصل با استفاده از ربات اینستاگرام رایگان دیگر نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهید داشت.

 

آیا ربات اینستاگرام رایگان واقعا جواب می دهد؟

بستگی دارد از چه رباتی استفاده کنید. تمام ربات های اینستاگرام رایگان به خوبی کار نمی کنند. حتی ممکن است باعث مسدود شدن پیج تان هم بشوند. اما اگر از ربات های رایگان اینستاگرام مطمئن استفاده کنید قطعا بازخورد خوبی می گیرید. ربات های نینجاگرام و بات اینستا از بهترین ربات های رایگان اینستاگرام محسوب می شود. حالا در ادامه بیشتر در موردشان به شما خواهیم گفت.

اگر قصد دارید از ربات اینستاگرام رایگان استفاده کنید این دو نکته مهم را آویزه گوشتان کنید: اول اینکه تعداد نصب های ربات مورد نظر در گوگل پلی و دیگر اپ استورها را ببینید، اگر کم بود مورد اعتماد نیست! و دوم اینکه از ربات اینستاگرام ایرانی استفاده کنید چون ربات های اینستاگرام رایگان خارجی مورد اعتماد نیستند و پشتیبانی خوبی هم ندارند.

 

بهترین ربات اینستاگرام رایگان چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین ربات های اینستاگرام رایگان دقیقا همان قابلیت های ربات های پولی را دارند و فرق چندانی با هم ندارند. به جز اینکه خیلی از ربات های رایگان پشتیبانی خوبی ندارند بقیه ویژگی ها را دارا هستند.

یکی از ویژگی های ربات اینستاگرام رایگان فالو و آنفالوی خودکار طبق تارگت شماست. یعنی در واقع می توانید ربات خود را روی فالوورهای یک پیج خاص تارگت کنید تا فرایند فالو و آنفالو را فقط روی فالوورهای همان پیج برای شما انجام دهد. به این ترتیب جذب فالوورهای کاملا هدفمند برای شما اتفاق می افتد.

ویژگی بعدی ربات اینستاگرام رایگان شناسایی و حذف فالوورهای فیک است. بسیاری از ربات های اینستاگرام رایگان این قابلیت را دارا هستند. با استفاده از ویژگی می توانید به صورت اتوماتیک فالوورهای فیک و غیرواقعی پیج تان را شناسایی و حذف کنید. در این صورت نرخ تعامل در پیج شما بالا نگه داشته می شود.

از دیگر ویژگی های بهترین ربات اینستاگرام رایگان بالا بردن پروفایل ویزیت و نرخ تعامل در پیج است که در نهایت به شما کمک می کند تا پست هایتان وارد اکسپلور اینستاگرام شود. از طریق ربات اینستاگرام رایگان می توانید کاری کنید تا پست های جدیدی که منتشر می کنید وارد اکسپلور شود. ربات اینستاگرام از طریق فعالیت های تعاملی با دیگر مخاطبان هدف شما باعث می شود پیج شما از دید اینستاگرام امتیاز بالایی برای ورود به اکسپلور دریافت کند.

 

بهترین ربات اینستاگرام رایگان کدام است؟

در این قسمت قصد داریم بهترین ربات های رایگان اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید از ربات اینستاگرام رایگان استفاده کنید ابتدا تمام قابلیت های آن را بررسی کنید و سپس برای استفاده انتخابش کنید. این را از این بابت می گوییم چون همه ربات های اینستاگرام موجو فول آپشن نیستند! در ادامه ربات های اینستاگرام رایگان را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

ربات اینستاگرام نینجاگرام

ربات نینجاگرام بهترین ربات اینستاگرام رایگان در دنیاست که با نسخه پریمیوم اش تفاوت هایی دارد. این ربات تخت ویندوز است باید روی سرور مجازی لانچ شود. از طریق این ربات می توانید فالو و آنفالوی خودکار، لایک و کامنت اتوماتیک، ارسال دایرکت های هوشمندانه، دیدن استوری های دیگران و … را انجام دهید. این ربات در دو نسخه پولی و رایگان عرضه می شود که نسخه رایگان آن 7 روزه است. اما به نظر ما از همین نسخه رایگانی که ارائه می کند به صورت نامحدود می توانید استفاده کنید.

 

ربات اینستاگرام فالوور بند

فالوور بند هم یکی از بهترین ربات های اینستاگرام رایگان ایرانی است. نسخه انگلیسی این ربات در سال 2017 برای اولین بار توسط احسان خوانساری برنامه نویس خبربه کشورمان که هم اکنون در سوئیس زندگی می کند نوشته شده است و بعدها به نسخه فارسی تبدیل شد. از قابلیت های این ربات اینستاگرام رایگان می توان به افزایش پروفایل ویزیت، افزایش ریچ پست ها، افزایش سیو و شیر پست ها به صورت هوشمندانه اشاره کرد. این ربات اینستاگرام کاملا رایگان بوده است و از همین حالا می توانید ازش استفاده کنید.

 

ربات اینستاگرام جت فالوور

ربات اینستاگرام جت فالوور از بهترین و مطمئن ترین ربات های اینستاگرام ایرانی محسوب می شود که نسخه رایگان آن 15 روزه است. از نکات قابل توجه این ربات می توان به شناسایی و حذف اتوماتیک فالوورهای فیک اشاره کرد. البته قابلیت های نسخه فوق آن قابل مقایسه با دیگر ربات های اینستاگرام نیست. این را هم بدانید نسخه رایگان با نسخه پولی هیچ تفاوتی از لحاظ قابلیت ها ندارد. فقط رایگان 15 روزه است و نسخه پولی هر ماه باید تمدید شود. اگر دنبال بهترین ربات اینستاگرام رایگان هستید حتما یک بار هم که شده ربات جت فالوور را تست کنید.

 

ربات اینستاگرام اینستافالو

اینستافالو یکی از بهترین ربات های رایگان است که برای جذب منطقه ای فالوور طراحی شده است. در واقع از طریق ربات اینستافالو به راحتی می توانید بر اساس منطقه جغرافیایی مد نظرتان فالوور برای پیج تان جذب کنید. این ربات تمام قابلیت های ربات های پولی را داراست اما در نسخه رایگان این ربات خبری از پشتیبانی نیست. در حقیقت نسخه رایگان خیلی از ربات های اینستاگرام بدون پشتیبانی ارائه می شوند. اما به نظر ما امتحان کردنش برای یک بار ضرری برای شما ندارد. راستی ربات اینستاگرام رایگان اینستافالو به تازگی آپدیت شده است و با آخرین الگوریتم های اینستاگرام سازگاری دارد.

 

ربات اینستاگرام اینستاساز

اینستاساز هم یکی از بهترین ربات های رایگان اینستاگرام محسوب می شود. سایت اینستاساز یکی از قدیمی ترین سایت های خدمات اینستاگرام در ایران است که بیش از 7 سال سابقه فعالیت دارد. ابتدا خدمات فروش فالوور، لایک، کامنت و بازدید ارائه می کردند اما الان چند سالی می شود که وقت زیادی را روی توسعه ربات اینستاگرام خود گذاشته اند. استفاده از ربات اینستاگرام اینستاساز به مدت 10 روز رایگان است و شما در این مدت می توانید تمام قابلیت های ربات را بررسی کنید.

 

بهترین ربات اینستاگرام رایگان را از کجا دانلود کنیم؟

گوگل پلی، مایکت، کافه بازار و دیگر مارکت های موبایلی پر از ربات های اینستاگرام رایگان است که به راحتی می توانید ربات مد نظرتان را از این طریق دانلود کنید. برای دانلود ربات اینستاگرام رایگان این موارد را قبلش حتما توجه کنید. اول اینکه میزان رضایت کاربران از آن ربات را ببینید و سپس تعداد دانلود های آن را. این دو مورد به شما کمک می کند تا بهترین ربات اینستاگرام رایگان را از میان این همه ربات تشخیص دهید و ازش استفاده کنید.

 

ربات اینستاگرام رایگان باعث مسدود شدن پیج نمی شود؟

متاسفانه یکی از بزرگترین ریسک ها در استفاده از ربات اینستاگرام رایگان مسدود شدن پیج اینستاگرام است. به دلیل اینکه تعداد استفاده کنندگان از ربات های اینستاگرام رایگان زیاد است، فعالیت شان توسط اینستاگرام قابل پیگیری است و اسپم شناخته می شوند. آی پی های متصل به ربات ها نیز از یک رنج استفاده می شود و این امنیت را بسیار پایین می آورد. به همین دلیل زمانی که از ربات اینستاگرام رایگان خصوصا ربات های خارجی استفاده می کنید باید منتظر این باشید که پیج تان به زودی مسدود شود.

اما اگر از ربات های اینستاگرام ایرانی که در همین مقاله به شما معرفی کردیم استفاده کنید ریسکی برای شما ندارد چون این ربات ها کاملا مطمئن هستند و دارای پشتیبانی دائمی هستند. جای نگرانی نیست و می توانید از این ربات ها استفاده کنید.

 

معایب استفاده از ربات اینستاگرام رایگان چیست؟

یکی از بزرگترین معایب ربات اینستاگرام رایگان این است که پشتیبانی ندارد. خیلی از ربات های اینستاگرام رایگانی که صرفا نسخه رایگان دارند هیچگونه پشتیبانی ندارند. یعنی اگر هر مشکلی برای پیج تان پیش بیاید کسی نیست که قبول کند. فراموش نکنید از بهترین سرویس و خدمات هم استفاده می کنید اگر پشتیبانی نداشته باشد هیچ ارزشی ندارد.

از دیگر معایب ربات اینستاگرام رایگان این است که ممکن است امکانات محدودی داشته باشد. اگر نسخه پریمیوم داشته باشد قطعا در نسخه رایگانش محدودیت های زیادی خواهد بود. حداقلش این است که یک سری از قابلیت های مهم را در نسخه رایگان نخواهد داشت.

چون استفاده کنندگان از این ربات ها زیاد است احتمال اینکه پیج تان به عنوان اسپمر شناخته شود و مسدود شود زیاد است. این هم یکی دیگر از معایب استفاده از ربات های اینستاگرام رایگان است. به طور کلی ربات هایی که صرفا برای استفاده عموم طراحی شده اند و رایگان هم هستند چندان قابل اعتماد نیستند و درست هم کار نمی کنند.

 

جمع بندی و پایان

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با ربات های اینستاگرام رایگان آشنا کنیم و بهترین ربات اینستاگرام رایگان را به شما معرفی کنیم. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. فراموش نکنید بهترین ابزار برای جذب فالوور واقعی در حال حاضر ربات اینستاگرام است. از ربات اینستاگرام غافل نشوید و حتما ازش استفاده کنید. اما یادتان باشد هر چیزی که رایگان باشد یکسری نقص ها و کم و کاستی هایی دارد.

ربات اینستاگرام رایگان هم برای شمایی که کسب و کارتان برایتان مهم است به درد نمی خورد. سعی کنید فقط از بهترین ربات های اینستاگرام رایگان که در این مقاله به شما معرفی کردیم استفاده کنید. هر سوالی در مورد ربات اینستاگرام رایگان داشتید در قسمت کامنت ها از ما بپرسید.

سعید جمشیدی

نوشتن رو دوس دارم، به نظرم تولید محتوا در باره تکنولوژی های روز دنیا خیلی هیجان انگیزه و فکر می کنم با نوشتن می تونم اطلاعاتم رو با میلیون ها نفر به اشتراک بزاریم،

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *