خرید فالوور اینستاگرام واقعی و ایرانی

تعداد فالوورهای پیج تان است که اعتبار شما را در اینستاگرام نشان می دهد. خوب یا بد باید قبول کنیم که مردم با دیدن تعداد فالوورهای پیج تان به شما اعتماد می کنند.

این روزها سریع ترین راه برای دیده شدن در اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام است. در کمتر از چند دقیقه می توانید عدد فالوورهای پیج تان را به میزان دلخواه بالا ببرید. همین حالا می توانید از سایت جت فالوور سفارش خود را ثبت کنید.

در جت فالوور می توانید بسته مورد نیازتان را انتخاب کنید و سفارش دهید. ما در 3 بسته طلایی، نقره ای و برنزی پکیج های خرید فالوور اینستاگرام را ارائه می کنیم.

خرید فالوور اینستاگرام

بسته های خرید فالوور اینستاگرام طلایی جت فالوور

سرعت ارسال فالوورهای خریداری شده در بسته های طلایی نسبت به نقره ای و برنزی بیشتر استعلاوه بر این کیفیت فالوورهای بسته طلایی بالاتر استدر بسته طلایی از لحاظ پروفایل هایی که پیج شما را فالو می کنند اسامی و ظاهر واقعی تری دارندهمچنین ریزش خیلی کمتری دارند و 30 درصد هم فالوور بیشتر به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد.

خرید 1000 فالوور اینستاگرام

85/ هزار تومان

خرید 2000 فالوور اینستاگرام

150/ هزار تومان

خرید 5000 فالوور اینستاگرام

345/ هزار تومان

بسته های خرید فالوور اینستاگرام نقره ای جت فالوور

کیفیت فالوورهای بسته نقره ای سایت جت فالوور متوسط است. یعنی نسبت به فالوورهای بسته طلایی کیفیت پایین تری دارند. سرعت فالو کردن پیج تان در بسته نقره ای کمتر از بسته طلایی است و بعد از ثبت سفارش ممکن است بیشتر به طول بیانجامد.

خرید 1000 فالوور اینستاگرام

65/ هزار تومان

خرید 5000 فالوور اینستاگرام

290/ هزار تومان

خرید 10k فالوور اینستاگرام

570/ هزار تومان

بسته های خرید فالوور اینستاگرام برنزی جت فالوور

اگر دنبال خرید فالوور اینستاگرام ارزان هستید بسته فالوور برنزی جت فالوور مناسب شما خواهد بود. معمولا پروفایل هایی که پیج شما را فالو می کنند خارجی هستند و کیفیت پایین تری دارند. سرعت تکمیل سفارش شما در بسته برنزی کمتر از بسته های طلایی و نقره ای است.

خرید 1000 فالوور اینستاگرام

45/ هزار تومان

خرید 10k فالوور اینستاگرام

450/ هزار تومان

خرید 20k فالوور اینستاگرام

900/ هزار تومان

سوالات متداول

بعد از ثبت سفارش فالوورهای مورد نظر کی به پیج من اضافه می شود؟

مدت زمان تکمیل سفارش شما بستگی به تعداد فالوور درخواستی شما دارد. بعد از ثبت سفارش، فرآیند افزایش فالوور پیج تان پس از چند دقیقه آغاز خواهد می شود و تا زمانی که تعداد فالوورهای خریداری شده به تعداد مورد نظر نرسد، این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

آیا برای ثبت سفارش نیاز به ارائه پسورد پیج اینستاگرام مان است؟

خیر. برای این که فالوور خریداری شده به پیج تان اضافه شود نیاز نیست پسورد پیج تان را در اختیار ما قرار دهید. فقط ارائه نام پیج کفایت می کند.

آیا فالوورهای واقعی و فعال ایرانی بدون ریزش هستند؟

از آنجایی که تعداد زیادی از فالوورهای خریداری شده واقعی و فعال هستند امکان ریزش تا 30 درصد وجود دارد. اما ما این تضمین را می دهیم که کمترین ریزش را نسبت به سایت های دیگر داشته باشیم.

آیا فالوورهای خریداری شده ارزان و فیک هستند؟

خیر فالوورهای ارزان همیشه فیک نیستند! این فالوورها به این دلیل ارزان اند که مدت زمان فعالیت شان در اینستاگرام کمتر از سایر فالوورهای دیگر (فالوورهای خارجی) هستند. معمولا سایت هایی که فالوور فیک و ارزان می فروشند، خدمات شان کیفیت پایینی دارد.

بعد از ثبت سفارش حتما باید پیج اینستاگرام خود را عمومی کنیم؟

بله بعد از اینکه سفارشتان ثبت و هزینه را پرداخت کردید باید سریعا پیج اینستاگرام خود را به حالت عمومی قرار دهید تا ما بتوانیم سفارش تان را تکمیل کنیم.

چرا باید فالوور اینستاگرام خریداری کنیم؟

خرید فالوور برای پیج اینستاگرام تان یکی از به صرفه ترین و منطقی ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. اگر واقعا بخواهید در اینستاگرام کسب و کارتان را رشد بدهید اول از همه باید تعداد فالوورهای پیج تان را بالا ببرید. چون برای کسب اعتبار بیشتر باید دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید وگرنه کسی به شما اعتماد نمی کند! اگر هم بخواهید رشد طبیعی را در اینستاگرام تجربه کنید قطعا زمان و هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. این روزها زمان مهمترین چیز در موفقیت کسب و کارهاست که نباید از دستش بدهید.

با خرید فالوور از سایت جت فالوور زمان را خواهید خرید. چون تیم جت فالوور علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت، با سرعت بالایی سفارش شما را تحویل می دهید.

کی باید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنیم؟

یکی از سوالات مهمی که شاید در ذهن شما باشد این است که کی باید برای پیج مان فالوور خریداری کنیم؟ اصلا کی به فالوور اینستاگرام نیاز پیدا می کنیم؟ مسلما تا الان به اهمیت داشتن فالوور اینستاگرام پی برده اید و می دانید تعداد فالوورهای پیج تان است که اعتبار شما را در اینستاگرام نشان می دهد. خرید فالوور اینستاگرام به کسانی پیشنهاد می شود که به تازگی پیج شان را راه اندازی کرده اند و فالوورهایشان صفر است. حداقل باید 10 کا فالوور داشته باشید تا بتوانید اعتماد سازی اولیه را بسازید. بعد می توانید از طریق تبلیغات فالوورهای واقعی برای پیج تان جذب کنید. حتی اگر تعداد فالوورهای زیادی هم داشته باشید باز هم پیشنهاد ما خرید فالوور اینستاگرام است چون هرچقدر تعداد فالوورهای پیج تان بیشتر باشد درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. پس به خاطر همین خرید فالوور را به پیج های قدیمی تر هم پیشنهاد می کنیم. همین حالا می توانید از سایت جت فالوور سفارش خود را ثبت کنید و در مدت زمان کوتاهی تعداد فالوورهای پیج تان را به عدد دلخواه تان برسانید.