خرید بازدید لایو اینستاگرام

یکی از چالش های برگزارکننده های لایوهای اینستاگرام کم بودن افراد حاضر در لایو است. تعداد حاضرین در لایو اینستاگرام یکی از فاکتورهای بسیار مهم اعتماد سازی محسوب می شود. اگر تعداد فالوورهای پیج تان زیاد باشد اما افراد کمی در لایوهای شما آنلاین باشند این نشان دهنده فیک بودن یا غیرفعال بودن فالوورهای است.

از طریق بسته های افزایش بازدید لایو اینستاگرام سایت جت فالوور به راحتی می توانید تعداد حاضرین در لایوهای اینستاگرامی خود را افزایش دهید. فقط کافیه قبل از اینکه لایوتان را شروع کنید بسته مورد نظرتان را از سایت خریداری کنید تا به محض برگزاری لایو افراد زیادی در لایو شما حضور پیدا کنند. این بسته ها مناسب افرادی است که فالوور کمی دارند یا تعداد فالوورهای غیرواقعی شان کم است. پس همین حالا با خرید بازدیدکننده لایو اینستاگرام از سایت جت فالوور اعتماد مخاطبان تان را به خودتان افزایش دهید.

خرید بازدید لایو

خرید بازدیدکننده لایو اینستاگرام

با خرید این بسته می توانید افراد حاضر در لایوهای اینستاگرامی خود را افزایش دهید. حاضرین در لایو اینستاگرام شما حدود 30 دقیقه باقی می مانند و سپس خارج می شوند. پس بهتر است لایو اینستاگرام شما بیشتر از این مدت نباشد! برای خرید بسته مورد نظر خود بهتر است چند دقیقه قبل از شروع لایو اقدام کنید.

خرید 1000 بازدیدکننده لایو

399/ هزار تومان

خرید 2000 بازدیدکننده لایو

799/ هزار تومان

خرید 5000 بازدیدکننده لایو

1.999/ هزار تومان

سوالات متداول

کی باید اقدام به خرید بازدید لایو اینستاگرام کنیم؟

حداقل نیم ساعت قبل از اجرای لایوتان باید بسته مورد نظرتان را خریداری کنید.

بعد از خرید بسته مورد نظر کی وارد لایو ما می شوند؟

به محض شروع لایو تان، تعداد مد نظری که خریداری کرده اید در همان دقایق ابتدایی وارد لایوتان می شوند.

افراد حاضر در لایو چه مدت باقی می مانند؟

افراد حاضر در لایو شما حدود 30 دقیقه باقی می مانند و سپس لایو شما را ترک می کنند.

آیا حاضرین در لایو اینستاگرام ما واقعی هستند؟

خیر اما پروفایل های آن ها شبیه به افراد واقعی است. یعنی هرکسی که پروفایل آن ها را چک کند نمی تواند تشخیص دهد که غیرواقعی هستند!

چرا خرید بازدید لایو اینستاگرام مهم است؟

لایو اینستاگرام یکی از ابزارهای قدرتمند برای جذب مخاطب و افزایش فروش محسوب می شود. اگر بتوانید از لایو اینستاگرام به درستی استفاده کنید قطعا درآمد شما چندین برابر خواهد شد. اما لازمه اش این است که لایوهایی که برگزار می کنید پر مخاطب باشد. در حالت عادی چنین چیزی امکان پذیر نیست و زمانی که شما لایو برگزار می کنید تعداد خیلی کمی از فالوورهای شما حاضرن در لایو شما حضور داشته باشند.

اما اگر اقدام به خرید بازدید کننده لایو اینستاگرام از سایت جت فالوور کنید دیگر نگران کم بودن افراد آنلاین در لایوهایی که برگزار می کنید نخواهید بود! اگر قصد دارید لایوهای پربازدیدی داشته باشید به راحتی و با کمترین هزینه می توانید هر تعداد نفری که دوست دارید در لایوتان باشند را خریداری کنید و با خیال راحت لایوهای خود را در اینستاگرام برگزار کنید.

خرید بازدید کننده لایو اینستاگرام