خرید سیو (Save) پست اینستاگرام

یکی از فاکتورهای مهم اینستاگرام برای سنجیدن کیفیت محتوای پیج ها، بررسی دفعات سیو شدن پست ها توسط بینندگان است. هر چقدر پست شما بیشتر توسط افراد ذخیره شده باشد نشان دهنده جذاب و مفید بودن محتوای شماست. همین مسئله باعث می شود اینستاگرام پست شما را وارد اکسپلور کند تا بیشتر دیده شود. 

اما راه کار افزایش سیو شدن پست های اینستاگرام چیست؟ چطور کاری کنیم تا پست های ما توسط کاربران بیشتری ذخیره شود؟ واقعیتش انجام این کار ساده نیست! چون در نهایت به جذابیت محتوای شما مربوط می شود و تولید محتوای جذاب هم برای هر کسی کار آسانی نیست! با خرید سیو پست اینستاگرام از سایت جت فالوور یک بار برای همیشه دغدغه بالا بردن ذخیره شدن پست هایتان توسط کاربران را از بین ببرید.

خرید سیو پست اینستاگرام

با خرید سیو پست اینستاگرام از سایت جت فالوور هر میزان سیوی که احتیاج داشته باشید روی پست های شما اعمال می شود و اصلی ترین فاکتور ورود به اکسپلور اینستاگرام را دریافت خواهید کرد. ذخیره شدن پست ها توسط پروفایل های واقعی اینستاگرام انجام می شود.

خرید 1000 فالوور اینستاگرام

85/ هزار تومان

خرید 2000 فالوور اینستاگرام

150/ هزار تومان

خرید 5000 فالوور اینستاگرام

345/ هزار تومان

سوالات متداول

آیا بعد از دریافت تعداد سیو مورد نظر می توانیم پیج خود را خصوصی کنیم؟

بله تا قبل از دریافت سفارش خود نمی توانید پیج تان را روی حالت خصوصی قرار دهید اما بعد از اینکه تعداد سیوهای مورد نظرتان را دریافت کردید می توانید پیج خود را پرایویت کنید.

چقدر طول می کشد بعد از خرید سیو پست اینستاگرام، به صورت کامل برای پستم سیو دریافت کنم؟

تمام سرویس های ما خودکار هستند و بعد از ثبت سفارش اجرا می شوند. بستگی به تعداد درخواستی شما دارد اما بین 2 الی 3 ساعت کار به طور کامل به شما تحویل داده می شود.

اگر بعد از ثبت سفارش به تعداد درخواستی ما سیو گرفته نشد تکلیف چیست؟

تمام سرویس های خرید سیو اینستاگرام شامل گارانتی هستند. اگر بعد از ثبت سفارش مقدار سیو درخواستی را برای پست خود دریافت نکردید می توانید درخواست عودت وجه تان را بدهید.

ذخیره هایی که خریداری می کنیم ایرانی هستند؟

بله تمام پروفایل های ما برای انجام خدمات اینستاگرام ایرانی، واقعی و فعال هستند. اکانت هایی هم که پست شما را ذخیره می کنند ایرانی و واقعی اند.

چرا بالا بودن سیو پست های اینستاگرام مهم است؟

ذخیره پست در اینستاگرام یکی از قابلیت های جذاب اینستاگرام است که به کاربران این امکان را می دهد تا پست مورد نظر خود را در صفحه خود ذخیره کرده و به تعداد دفعات مورد نیاز آن را مشاهده کنند. در واقع این نشان دهنده مفید بودن پست مورد نظر است. زیرا آنقدر برای کاربر مفید بوده که تمایل دارد چندین بار آن را ببیند. معمولا پست های کوتاه و آموزشی بسیار ذخیره می شوند.

خب چرا این فاکتور برای اینستاگرام مهم است؟ زیرا ارزش محتوا با ذخیره کردن آن سنجیده می شود. البته این نیز یکی از عوامل سنجش ارزش محتوا در اینستاگرام است. وقتی تعداد ذخیره‌ های پست شما خیلی زیاد باشد، محبوبیت بالای پست شما را نشان می‌دهد. این به این معنی است که تعامل مخاطبان با پست شما زیاد بوده. بنابراین اینستاگرام نظر مثبتی نسبت به محتوای شما دارد و برای بیشتر دیده شدن آن را وارد اکسپلور می کند؟

چرا خرید سیو پست اینستاگرام خیلی مهم است؟

همانطور که تا الان متوجه شدید میزان ذخیره شدن پست ها در اینستاگرام بسیار از دید اینستاگرام ارزشمند خواهد بود. ما هم برای بیشتر دیده شدن باید کاری کنیم تا اینستاگرام پیج ما را دوست داشته باشد. یکی از کارهایی که برای جلب رضایت اینستاگرام باید انجام دهیم تولید محتوای جذاب و مفید است. اگر هم بخواهیم این کار را انجام دهیم نیاز به زمان و هزینه زیاد داریم! به همین دلیل بهترین راه خرید سیو پست اینستاگرام است. شما هر تعداد سیوی که نیاز باشد برای پست تان دریافت کنید را می توانید از سایت جت فالوور خریداری کنید. به محض ثبت سفارش تان، میزان ذخیره شدن پست تان توسط پروفایل های واقعی ما افزایش پیدا خواهد کرد. پس همین حالا برای خرید سیو اینستاگرام اقدام کنید.