خرید شیر پست اینستاگرام

یکی از مهمترین فاکتورهای ورود پست ها به اکسپلور از دید اینستاگرام بالا بودن اشتراک گذاری پست ها از طریق کاربرانی است که آن ها را مشاهده کرده اند. چون این نشان دهنده آن است که پست شما به قدری جذاب بوده که کاربران زیادی حاضر شده اند تا آن را با دیگر دوستان شان به اشتراک بگذارند. اینستاگرام هم این موضوع را به خوبی درک می کند و پست های شما را برای بیشتر دیده شدن وارد اکسپلور می کند.

اما آیا بالا بردن شیر پست های اینستاگرام کار آسانی است؟ ساده ترین و بهترین راه برای این کار خرید شیر اینستاگرام است. همین حالا می توانید از سایت جت فالوور بسته مورد نظر خود را سفارش دهید و شانس تان را برای ورود پست هایتان به اکسپلور بیشتر کنید.

خرید شیر اینستاگرام

خرید شیر و اشتراک گذاری پست اینستاگرام

با استفاده از بسته های افزایشی شیر پست اینستاگرام می توانید شانس ورود پست هایتان به اکسپلور اینستاگرام را بالا ببرید. تمام اشتراک گذاری ها توسط پروفایل های واقعی اینستاگرام انجام می شود. روی هر پلنی که خریداری می کنید به عنوان هدیه 10 درصد شیر بیشتر به شما داده می شود.

خرید 1000 شیر پست

25/ هزار تومان

خرید 5000 شیر پست

130/ هزار تومان

خرید 10000 شیر پست

240/ هزار تومان

سوالات متداول

بعد از سفارش افزایش شیر پست چه مدت زمان می برد؟

بعد از این که تعداد شیر درخواستی خود را برای پست تان سفارش دادید چند دقیقه بعد به صورت اتوماتیک تعداد شیرهای پست تان شروع به افزایش می کند.

کی باید شیر پست را خریداری کنیم؟

معمولا باید بعد از انتشار پست اینکار را انجام دهید. چون تعداد شیر پست در مدت زمان انتشار آن تا چند ساعت اولیه خیلی برای اینستاگرام مهم است.

چه تعداد شیر باید برای هر پست خریداری کنیم؟

اگر می خواهید کارتان طبیعی جلوه داده شود باید به میزان لایک ها و تعداد کامنت ها و سیوهای پست تان، Share خریداری کنید. مثلا اگر 1000 شیر خریداری کنید در صورتی که پست تان 500 تا لایک خورده است غیر منطقی است و تاثیر منفی روی پست شما دارد. در این صورت اکسپلور هم نمی رود!

آیا خرید شیر ارزان کیفیت پایینی دارد؟

معمولا سرویس های شیر اینستاگرام قیمت پایینی دارند اما باید از سایت معتبری برای خرید شیر پست اینستاگرام استفاده کنید که از اکانت های فیک استفاده نکنند.

برای خرید شیر اینستاگرام حتما باید پیجم بیزینسی باشد؟

بله این سرویس فقط روی پیج های پابلیک و بیزینسی قابل اجراست. اگر پیج شما بیزینسی نباشد نمی توانید آمار مربوط به تعداد شیرهای پست تان را مشاهده کنید.

چرا خرید اشتراک گذاری پست اینستاگرام مهم است؟

اگر تعداد اشتراک گذاری پست های اینستاگرام شما زیاد باشد اولین فایده ای که برای شما دارد این است که لایک پست های شما نیز افزایش می یابد. چون معمولا پست هایی که برای دیگران ارسال می شود، پست های معمولی نیستند! قطعا بسیار جذاب اند. به همین دلیل بیننده پست قطعا آن را دوست خواهد داشت. مزیت بعدی این است که تعداد فالوورهای شما نیز می تواند افزایش یابد. زیرا اگر پست شما برای بیننده جذاب باشد، احتمالا شما را فالو خواهد کرد. بنابراین یکی از بهترین راه ها برای افزایش فالوور اینستاگرام، افزایش تعداد شیر پست ها است.

اگر واقعا قصدتان سرمایه گذاری روی اکسپلور اینستاگرام است و می خواهید خیلی سریع تمام پست های خود را به اکسپلور برسانید و فالوورهای واقعی جذب کنید، سریع ترین راه خرید شیر پست اینستاگرام است. جت فالوور بهترین سایت در زمینه خرید شیر پست اینستاگرام است و شما هر تعدادی که مد نظرتان باشد می توانید سفارش دهید.

خرید شیر پست اینستاگرام