خرید پیج اینستاگرام از سایت جت فالوور

اگر دوست دارید سریع در اینستاگرام دیده شوید و بیزینس خود را با قدرت از همان ابتدا شروع کنید خرید پیج اینستاگرام بهترین گزینه برای شما خواهد بود. چون همانطور که می دانید اینستاگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی در کشور ماست و هر طیف مخاطبی که مد نظرتان باشد در آن وجود دارد. به همین دلیل با خرید یک پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی می توانید شروع خوبی داشته باشید.

سایت جت فالوور قدیمی ترین و معتبرترین سایت خرید پیج اینستاگرام در ایران با فالوورهای واقعی و فعال است. هر پیج با هر تعداد فالووری که مد نظرتان باشد را می توانید از ما بخواهید. فقط کافیست انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید. مراحل بعدی توسط ما انجام خواهد شد.

مراحل خرید پیج اینستاگرام

مراحل خرید پیج اینستاگرام از سایت جت فالوور

انتخاب پیج اینستاگرام

ابتدا از میان پیج هایی که ما داریم باید یکی از پیج های مد نظرتان را با توجه به تعداد فالوورها، نرخ تعامل پیج و بودجه ای که دارید انتخاب کنید.

ثبت سفارش

در این مرحله باید پیج مورد نظری را که انتخاب کرده اید ثبت سفارش کنید. بعد از پرداخت وجه از طریق درگاه آنلاین سایت سفارش شما تکمیل می شود.

تحویل پیج

بعد از اینکه سفارش تان ثبت شد حدودا 1 الی 2 روز بعد، پشتیبان سایت ما با شما تماس می گیرد و اطلاعات ورود به پیج را به شما می دهد.

تعرفه پیج های اینستاگرام آماده

این بسته ها بر روی پست های ویدیویی اعم از معمولی و IGTV قابل اجراست. این بسته های ترکیبی شامل افزایش لایک و کامنت + افزایش بازدید پست است که احتمال اینکه پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود بسیار بالاست.

خرید 1000 بازدیدکننده لایو

399/ هزار تومان

خرید 2000 بازدیدکننده لایو

799/ هزار تومان

خرید 5000 بازدیدکننده لایو

1.999/ هزار تومان

تعرفه پیج های اینستاگرام با فالوورهای واقعی

این بسته ها بر روی پست های ویدیویی اعم از معمولی و IGTV قابل اجراست. این بسته های ترکیبی شامل افزایش لایک و کامنت + افزایش بازدید پست است که احتمال اینکه پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود بسیار بالاست.

خرید 1000 بازدیدکننده لایو

399/ هزار تومان

خرید 2000 بازدیدکننده لایو

799/ هزار تومان

خرید 5000 بازدیدکننده لایو

1.999/ هزار تومان

سوالات متداول

آیا بعد از خرید این پیج ها فالوورهای شان ریزش می کنند؟

خیر در صورتی که پیج را فعال نگه دارید و به تولید محتوا ادامه دهید با ریزش فالوور مواجه نمی شوید!

تعداد فالوینگ های پیج های فروشی چقدر است؟

خیلی از پیج های فروشی فالوینگ صفر دارند. بعضی هاشونم نزدیک به صفر هستند.

موضوع و مخاطبان این پیج ها چه کسانی هستند؟

موضوع و مخاطبان تمامی پیج های که به فروش می رسند جنبه عمومی دارند و بیشتر از موضوعات عامه‌ پسند هستند.

آیا می توان اطلاعات پیج اینستاگرام را بعد از خرید عوض کرد؟

بله حتما می توانید تمام اطلاعات اعم از آدرس ایمیل، پسورد، پست های موجود و نام پیج و حتی نام کاربری پیج اینستاگرام را تغییر داد.

فرایند تحویل پیج بعد از خرید آن چگونه است؟

بعد از اتمام فرآیند خرید پیج، تیم پشتیبانی سایت ما با شما در تماس خواهند بود. پس از هماهنگی های لازم با شما، اطلاعات پیج خریداری شده (شامل نام کاربری و رمز عبور) به شما تحویل داده خواهد شد.

آیا خرید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی واقعا وجود دارد؟

بله اما به این معنی نیست که تمام فالوورها فعال باشند. ممکن است پیجی بخرید که تعدادی از فالوورهاش روح یا فیک باشند.

آیا کانال فروش پیج اینستاگرام جایی مطمئن برای خرید پیج است؟

اصلا به کانال های تلگرام که پیج اینستاگرام می فروشند اعتماد نکنید. فقط از سایت های معتبر برای خرید پیج اینستاگرام اقدام کنید.

چند بار می توان اسم پیج اینستاگرام را تغییر داد؟

بهتر است زیاد اینکار را انجام ندهید. چون با هر بار تغییر نام کاربری ممکن است اینستاگرام به شما حساس شود و باعث می شود اکانت شما برای همیشه غیر فعال شود. سعی کنید فقط یک بار برای همیشه بعد از خرید پیج ایسنتاگرام نام کاربری تان را عوض کنید.

آیا خرید پیج اینستاگرام با فالوور فیک ارزش دارد؟

خیر به هیچ وجه! اگر قصد خرید پیج را دارید بهتر است پیج با فالوورهای واقعی بخرید که نرخ تعامل پیج تان پایین نباشد!

چرا باید پیج اینستاگرام بخریم؟

همانطور که می دانید اعداد در اینستاگرام نشان دهنده اعتبار هستند. خوب یا بد باید با این قضیه کنار بیاییم که پیج های اینستاگرامی که تعداد فالوورهای بالایی دارند اعتماد بیشتری را جلب می کنند. اگر شما بخواهید 2 پیج مرتبط با یک حوزه کاری را دنبال کنید پیجی که 200 تا فالوور دارد را دنبال می کنید یا پیجی که 200 کا؟ مسلما وقتی پیجی که 200 هزار فالوور دارد مطمئن تر و قابل اعتمادتر است.

 اگر بخواهید از راه طبیعی فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهید همان زمان بسیار زیادی می طلبد و هم اینکه هزینه های سنگینی را برای ما در پی دارد. مهمترین چیز در هر کسب و کاری از دست ندادن زمان است! با خرید پیج اینستاگرام با تعداد فالوورهای بالا راه صد شبه را در یک شب می توانید طی کنید.

آیا پیج های اینستاگرام ارزان قیمت ارزش خرید دارند؟

معمولا سایت هایی که اقدام به فروش پیج های اینستاگرام آماده با قیمت پایین می کنند قابل اعتماد نیستند! چرا که پیج های فروشی شان دارای فالوورهای فیک و غیر واقعی است. اگر شما برای خرید این نوع پیج ها هزینه کنید عین این می ماند که پول تان را هدر داده اید. خرید پیج اینستاگرام ارزان قیمت به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود چون مطمئن باشید فالوورهای فیک زیادی در این پیج ها موجود است و اصلا ارزش هزینه کردن را ندارند!

چرا باید پیج اینستاگرام با فالوور واقعی بخریم؟

کاملا واضح است چون اگر واقعا قصد کسب درآمد از اینستاگرام را داشته باشید قطعا باید فالوورهای واقعی داشته باشید. باید بتوانید با آن ها در تعامل باشید و آن ها را علاقه مند به کسب و کارتان کنید. اگر پیج اینستاگرام با فالوورهای غیر واقعی خریداری کنید چطور می خواهید به آن ها بفروشید؟ در واقع پیج هایی که فالوور واقعی ندارند به هیچ دردی نمی خورند! 

درسته که خرید پیج اینستاگرام واقعی هزینه بیشتری دارد اما باید به آینده کسب و کارتان در اینستاگرام فکر کنید. باید دنبال کنندگان واقعی داشته باشید تا هم فروش بیشتری را تجربه کنید و هم به شما در بیشتر شدن فالوورهایتان کمک کنند. اگر پیج تان فالوور فیک داشته باشد هیچ تعاملی در آن وجود نخواهد داشت. به همین خاطر هیچ رشدی را تجربه نمی کنید چون اینستاگرام اجازه بیشتر دیده شدن را به شما نمی دهد!

همین حالا از سایت جت فالوور پیج واقعی اینستاگرام تان را انتخاب و سفارش خود را ثبت کنید. اگر می خواهید در اینستاگرام بدرخشید باید پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی خریداری کنید.

dabniem@
فروخته شده
مشاهده اینستاگرام
dabniem@
فروخته شده
مشاهده اینستاگرام
dabniem@
فروخته شده
مشاهده اینستاگرام
قبل
بعدی

خرید پیج اینستاگرام مناسب چه افرادی است؟

  • افرادی که فروش محصولات و خدمات دارد.
  • افرادی که دوست دارند از اینستاگرام به درآمد بالا برسند.
  • افرادی که برای پیشرفت در اینستاگرام برنامه بلندمدت دارند.
  • کسب و کارهایی که حضورشان در اینستاگرام مهم است.
  • افرادی که دنبال برندسازی و محبوبیت در اینستاگرام هستند.

خرید پیج اینستاگرام مناسب چه افرادی نیست؟

  • افرادی که حوصله فعالیت در اینستاگرام را ندارند!
  • افرادی که به فکر رشد کسب و کارشان نیستند!
  • افرادی که حضور در اینستاگرام برایشان مهم نیست.
  • افرادی که برنامه بلندمدت در اینستاگرام ندارند.
  • افرادی که دنبال یک شبه پولدار شدن از اینستاگرام هستند.

سوالی دارید؟ ما برای شما اینجا هستیم!

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.