خرید منشن فالوورهای پیج هدف اینستاگرام

یکی از راه های افزایش فالوور واقعی این است که از روش منشن فالوور صفحه هدف در قسمت نظرات پست های خود استفاده کنید. به عنوان مثال فرض کنید در زمینه فروش گجت های هوشمند فعالیت می کنید و قصد دارید فالوورهای علاقه مند به این موضوع را جذب کنید، بنابراین می توانید به راحتی از این فرصت استفاده کنید و پستی در این زمینه طراحی کنید، سپس فالوورهای یک پیج عالی و با سابقه را از طریق جت فالوور در قسمت نظرات پست خود منشن کنید تا بتوانند پست های شما را ببینند. 

سایت جت فالوور یکی از بهترین سایت ها در زمینه خرید منشن فالوورهای هدف است. پس اگر دنبال جدیدترین روش افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هستید از همین صفحه اقدام به خرید منشن فالوورهای هدف اینستاگرام کنید.

خرید منشن اینستاگرام

خرید منشن فالوورهای پیج هدف اینستاگرام

با خرید بسته های منشن فالوورهای پیج هدف می توانید به میزان دلخواه منشن افراد زیر پست های خود را افزایش دهید و از این طریق فالوورهای کاملا واقعی و هدفمند برای پیج خود جذب کنید. منشن های انجام شده زیر پست های شما توسط فالوورهای واقعی انجام خواهد شد.

خرید 1000 منشن هدفمند

350/ هزار تومان

خرید 2000 منشن هدفمند

699/ هزار تومان

خرید 3000 منشن هدفمند

999/ هزار تومان

سوالات متداول

ثبت سفارش برای منشن انبوه اینستاگرام چطور انجام می شود؟

کافیه آدرس پست و پیج هدف تان را موقع ثبت سفارش به ما بدهید. بعد پلن مورد نظرتان را انتخاب و پرداخت را انجام دهید. بقیه کارها توسط ما و به صورت اتوماتیک انجام می شود.

زمان انجام سفارش منشن زیر پست اینستاگرام چقدر است؟

معمولا طی 24 ساعت به طور کامل سفارش شما انجام می شود. البته اگر تعداد منشن های درخواستی شما بالا باشد کمی به این زمان اضافه خواهد شد.

آیا می توانیم منشن ها را از یک پیج خاص بگیریم؟

بله منشن ها از فالوور های پیج دلخواه شما اعمال می شوند. در این صورت می توانید افرادی را زیر پست تان منشن کنید که واقعا علاقه مند به حوزه کاری شما هستند.

آیا منشن ها از طریق اکانت های واقعی اینستاگرام اعمال می شوند؟

بله تمام پروفایل هایی که زیر پست شما منشن می شوند واقعی هستند. در واقع همان فالوورهای پیجی هستند که شما موقع سفارش تعیین می کنید.

قیمت خرید منشن اینستاگرام به ازای هر ۱۰۰۰ تا چقدر است؟

قیمت خرید منشن اینستاگرام به ازای هر ۱۰۰۰ نفر ۱۷۰ هزار تومان است. یعنی شما فقط با ۱۷۰ هزار تومان می توانید حداقل هزار نفر را به سمت پیج خود بکشانید و به همین تعداد فالوور واقعی جذب کنید.

منشن کردن افراد در اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

یکی از مهمترین مزایای منشن افراد در پست های اینستاگرام جذب فالوور واقعی و هدفمند است. جدیدترین روش تبلیغات در اینستاگرام که بسیاری از برندهای بزرگ ایرانی انجام می دهند استفاده از منشن های انبوه در اینستاگرام است. پس چگونه می توانیم فالوورهای صفحه خود را با منشن افراد زیر پست خود افزایش دهیم؟ سریع ترین روش برای این کار خرید منشن فالوورهای پیج هدف اینستاگرام است. چون هم قیمت بسیار پایینی دارد و هم سرعت انجامش بالاست.

البته یکی دیگر از مزیت های افزایش منشن اینستاگرام بالا بردن پروفایل ویزیت پیج تان است. زمانی که از منشن انبوه فالوور پیج های هدف زیر پست های خود استفاده می کنید شانس اینکه افراد منشن شده به پیج شما سر بزنند خیلی زیاد است و همین باعث افزایش پروفایل ویزیت پیج تان می شود.

خرید منشن فالوورهای پیج هدف
چرا خرید منشن فالوورهای واقعی پیج هدف خیلی مهم است؟

چون در غیر اینصورت هیچ بازخوردی نخواهید گرفت. زمانی که شما از این روش برای افزایش فالوور قصد دارید استفاده کنید باید پروفایل هایی را زیر پست تان منشن کنید که واقعی هستند تا به پیج شما بیایند و پیج تان را فالو کنند. در غیر این صورت فالوور جدیدی جذب نخواهد شد. اگر فالوورهای واقعی را با اکانت فیک منشن کنند اشکالی ندارد، اما متاسفانه مشکل این است که افرادی که تگ شده اند، اکانت های فیک اینستاگرام هستند و هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارند. بنابراین برای شما سودی نخواهند داشت. سایت جت فالوور تضمین واقعی بودن پروفایل های منشن شده زیر پست تان را می دهد. همین حالا می توانید تعداد دلخواه منشن شده ها زیر پست تان را مشخص کنید و سفارش خود را ثبت کنید.