ربات اینستاگرام جت فالوور

ربات اینستاگرام جت فالوور بهترین برنامه برای مدیریت 24 ساعته پیج اینستاگرام شماست. با خیال راحت پیج اینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام جت فالوور متصل کنید و از بیشتر دیده شدن پیج تان در اینستاگرام لذت ببرید.

با ربات اینستاگرام جت فالوور علاوه بر افزایش فالوور پیج تان فروش محصولات تان هم افزایش پیدا خواهد کرد. چون توسط ربات اینستاگرام ما می توانید بیشتر در معرض دید مخاطبان هدف تان قرار بگیرید و این یعنی هدفمند بودن فعالیت شما در اینستاگرام! 

جالب این است که تمام فعالیت های مورد نیاز شما در اینستاگرام برای جذب فالوور بیشتر توسط ربات جت فالوور به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود. فقط کافی است اهداف کاری خود را مشخص کنید و ربات اینستاگرام را طبق آن برنامه ریزی کنید.

ربات اینستاگرام جت فالوور چگونه کار می کند؟

اگر دنبال افزایش فالوور واقعی پیج تان و فروش بیشتر محصولات و خدمات تان هستید ربات اینستاگرام جت فالوور بهترین گزینه برای شما خواهد بود. ربات اینستاگرام جت فالوور به صورت 24 ساعته و کاملا اتوماتیک با متصل شدن به پیج تان و انجام فعالیت های تعاملی هدفمند مثل لایک کردن و کامنت گذاشتن زیر پست های مرتبط به کسب و کارتان سیل عظیمی از مخاطبان هدف را پیج تان وارد می کند. این دقیقا همان چیزی است که شما دنبالش هستید و با ربات جت فالوور بسیار ساده امکان پذیر است.

01
جذب فالوور هدفمند

جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام مهمترین چیز است! که با ربات اینستاگرام جت فالوور دقیقا فالوورهایی را جذب می کنید که مرتبط با کسب و کارتان هستند.

02
اتوماتیک و کاملا هوشمند

دیگر نگران نباشید! با ربات اینستاگرام جت فالوور تمام فعالیت های مربوط به پیج تان را به صورت اتوماتیک و کاملا هوشمندانه انجام خواهید داد.

03
همه چیز در کنار هم

ربات اینستاگرام جت فالوور پکیج کاملی از تمام ربات های مد نظرتان است. ربات لایک زن، ربات کامنت گذار و ... همه در یک پکیج به شما داده خواهد شد.

تعرفه ربات اینستاگرام جت فالوور

اشتراک پایه

79/ هزار تومان

اشتراک استاندارد

132/ هزار تومان

اشتراک حرفه‌ای

180/ هزار تومان

سوالات متداول

ربات اینستاگرام چیست؟

ربات اینستاگرام برنامه تحت وب یا اپلیکیشن موبایلی است که با اتصال به پیج اینستاگرام شما و قابلیت ها فوق العاده ای که دارد کمک می کند تا پیج شما بیشتر دیده شود. در نهایت فالوورهای پیج تان افزایش پیدا می کند و به اهداف کاری خود می رسید.

ربات اینستاگرام چطور باعث افزایش فالوور واقعی پیج تان می شود؟

در اینستاگرام داشتن تعامل با مخاطبان هدف یکی از مهمترین پیش نیازها برای جذب فالوور واقعی است. اگر سعی کنید به هر شکلی مدام در معرض دید مخاطبان تان قرار بگیرید شانس بیشتری برای فالو شدنتان توسط آن ها دارید. ربات اینستاگرام با انجام کلیه فعالیت های تعاملی اعم از لایک کردن و کامنت گذاشتن برای پست های مرتبط به صورت خودکار به شما کمک می کند تا پیج تان بیشتر در معرض دید مخاطبان هدف تان قرار بگیرد.

چطور باید ربات اینستاگرام را فعال کنیم؟

با خرید یکی از پلن های ربات جت فالوور و عضویت در ربات ما به راحتی می توانید ربات اینستاگرام را به پیج تان متصل کنید. بعد از ثبت نام در ربات ما کافی است از طریق پیج تان داخل ربات ما لاگین کنید و سپس تنظیمات مربوط به انجام فعالیت ها را درون ربات مشخص کنید.

آیا ربات اینستاگرام جت فالوور واقعا هوشمند است؟

بله ربات اینستاگرام جت فالوور بر اساس هوش مصنوعی فعالیت می کند و تمام کارهایی که شما برایش مشخص کرده اید را به صورت هوشمندانه انجام می دهد.

آیا ربات اینستاگرام جت فالوور پیج را بلاک می کند؟

خیر ربات اینستاگرام جت فالوور طبق آخرین تغییرات الگوریتم اینستاگرام طراحی شده است و مدام آپدیت می شود. به همین دلیل اینستاگرام به سختی می تواند فعالیت ربات ما را شناسایی کند و پیج متصل شده به آن را مسدود کند!

آیا استفاده از ربات اینستاگرام قانونی است؟

به طور کلی هر فعالیت غیرطبیعی در اینستاگرام از دید اینستاگرام قانونی نیست! اما ربات اینستاگرام جت فالوور چون بر اساس نیاز مشتریان ساخته شده است هیچگونه فعالیت اسپمی را انجام نمی دهد و به هیچ وجه باعث اذیت کاربران در اینستاگرام نمی شود.

آیا استفاده از ربات اینستاگرام باعث کاهش نرخ تعامل پیج می شود؟

اگر به درستی تنظیمات مربوط به ربات اینستاگرام را انجام ندهید قطعا فالوورهایی را جذب می کند که مطابق با کسب و کارتان نیست و این باعث کاهش نرخ تعامل در پیج تان می شود. اما اگر مطابق با حوزه فعالیت تان ربات اینستاگرام را تنظیم کرده باشید دقیقا مخاطبان هدف تان را جذب می کند و خبری از کاهش نرخ تعامل در پیج تان نخواهد بود.

ربات اینستاگرام جت فالوور چقدر فالوور در ماه جذب می کند؟

بستگی به حوزه کاری تان و تنظیمات انجام شده در ربات دارد. اما به طور کلی با استفاده از ربات اینستاگرام جت فالوور می توانید بین 5 تا 15 هزار فالوور واقعی در ماه برای پیج تان جذب کنید.

آیا از ربات اینستاگرام رایگان هم می توانیم استفاده کنیم؟

بستگی به حوزه کاری تان و تنظیمات انجام شده در ربات دارد. اما به طور کلی با استفاده از ربات اینستاگرام جت فالخیر به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود. چون تعداد استفاده کنندگان از ربات ها زیاد است و فعالیت این ربات ها به راحتی توسط اینستاگرام قابل شناسایی است. به همین دلیل احتمال مسدود شدن پیج تان برای همیشه خیلی زیاد است.وور می توانید بین 5 تا 15 هزار فالوور واقعی در ماه برای پیج تان جذب کنید.

بهترین ربات اینستاگرام را از کجا تهیه کنیم؟

در حال حاضر جت فالوور با امکانات بی نظیری که دارد بهترین ربات اینستاگرام در ایران است و از همین صفحه می توانید پلن مورد نیازتان را سفارش دهید.

مزیت های ربات اینستاگرام جت فالوور

جذب فالوور هدفمند

با ربات اینستاگرام جت فالوور جذب فالوور واقعی و هدفمند را تجربه کنید.

لایک هدفمند

با ربات جت فالوور می توانید پست های مرتبط به کسب و کارتان را لایک کنید.

درج کامنت هدفمند

با ربات جت فالوور می توانید زیر پست های مرتبط به کسب و کارتان کامنت درج کنید.

ارسال دایرکت انبوه

با ربات اینستاگرام جت فالوور می توانید دایرکت انبوه برای کاربران ارسال کنید.

ارسال پیام خوشامدگویی

با ربات جت فالوور می توانید برای فالوورهای جدیدتان دایرکت خوشامدگویی ارسال کنید.

فالو و آنفالوی خودکار

با ربات جت فالوور می توانید پیج های مدنظرتان را به صورت خودکار فالو و آنفالو کنید.

اتصال به چندین پیج

ربات اینستاگرام جت فالوور را می توانید همزمان به چند پیج متصل کنید استفاده کنید.

تشخیص و حذف فالوور فیک

با ربات اینستاگرام جت فالوور می توانید فالوورهای فیک پیج را شناسایی و پاک کنید.

ارسال پست زمان بندی شده

ربات جت فالوور قابلیت ارسال پست های زمان بندی شده روی پیج تان را دارد.

گزارش گیری حرفه ای

ربات اینستاگرام جت فالوور از تمام فعالیت های انجام شده به شما گزارش می دهد.

با ربات اینستاگرام جت فالوور یک قدم جلوتر باشید!

اگر واقعا قصد دارید پیج تان را در اینستاگرام رشد دهید باید مدام فعالیت های تعاملی داشته باشید. باید تایم زیادی را در روز فقط به این کار اختصاص بدهید. جدا از این باید زمانی را برای تولید محتوا، انتشار محتوا، مدیریت کاربران، پاسخگویی به دایرکت ها و کامنت ها و … اختصاص دهید.

سوالی که ما از شما داریم این است که آیا واقعا وقت کافی در روز برای تمام این کارها دارید؟ مسلما اینطور نیست! با ربات اینستاگرام جت فالوور به صورت اتوماتیک تمام این کار ها را انجام دهید و سرعت رشد خود را در اینستاگرام تا 20 برابر افزایش دهید.

بهترین ربات اینستاگرام

سوالی دارید؟ ما برای شما اینجا هستیم!

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.