خرید کامنت اینستاگرام ایرانی و واقعی

یکی از سریع ترین روش ها برای بالا بردن کامنت پست های پیج اینستاگرام تان، خرید کامنت اینستاگرام است که هم به صورت رندوم و هم به صورت سفارشی امکان پذیر است. 

اگر تعداد فالوورها و لایک های پیج تان بالا باشد اما تعداد کامنت زیر پست ها کم باشد یک جای کارتان می لنگد! چون مشخص می شود که فالوورها و لایک پست ها فیک است. 

با خرید کامنت اینستاگرام از سایت جت فالوور در مدت زمان کوتاهی می توانید کامنت های زیر پست هایتان را افزایش دهید. سرویس خرید کامنت اینستاگرام سایت جت فالوور هم به صورت رندوم و هم به صورت سفارشی ارائه می شود. یعنی اگر متن های دلخواهی می خواهید زیر پست تان کامنت شود با خرید این سرویس از سایت ما امکان پذیر است.

خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت سفارشی اینستاگرام

از طریق این سرویس می توانید متن تک تک کامنت هایی که قصد دارید برای پست مورد نظرتان خریداری کنید را خودتان تنظیم کنید و برای ما ارسال کنید. از طریق خرید این بسته می توانید کامنت پست های اینستاگرام خود را به صورت واقعی بالا ببرید.

خرید 100 کامنت سفارشی

50/ هزار تومان

خرید 500 کامنت سفارشی

140/ هزار تومان

خرید 1000 کامنت سفارشی

275/ هزار تومان

خرید کامنت رندوم اینستاگرام

اگر دنبال خرید کامنت اینستاگرام ارزان قیمت هستید می توانید از سرویس خرید کامنت رندوم اینستاگرام سایت جت فالوور استفاده کنید. بعد از خرید این سرویس کامنت های پست مورد نظرتان با متن های رندوم افزایش پیدا خواهد کرد.

خرید 100 کامنت رندوم

23/ هزار تومان

خرید 500 کامنت رندوم

99/ هزار تومان

خرید 1000 کامنت رندوم

180/ هزار تومان

سوالات متداول

برای هر پست چه تعداد کامنت باید بخریم؟

بستگی به نیازتان و همینطور به تعداد فالوورها و لایک های پیج تان دارد. باید تعداد کامنت برای هر پست خریداری کنید که به نسبت فالوورهای تان منطقی باشد. نه خیلی زیاد و نه خیلی کم!

برای خرید کامنت اینستاگرام باید پیج مان پابلیک باشد؟

بله این سرویس فقط روی پیج های عمومی قابل اجراست. قبل از ثبت سفارش خرید کامنت اینستاگرام حتما باید پیج خود را به حالت عمومی قرار داده باشید.

آیا خرید کامنت اینستاگرام نیاز به ارائه پسورد پیج مان دارد؟

خیر نیاز نیست! فقط کافی است لینک پست مورد نظرتان به همراه تعداد کامنت های درخواستی خود را مشخص کنید. سپس به صورت اتوماتیک سفارش شما انجام خواهد شد.

کامنت ایرانی خوب است یا خارجی؟

اگر واقعا می خواهید کامنت های زیر پست تان طبیعی و واقعی باشد باید از کامنت های ایرانی استفاده کنید. منظور از کامنت ایرانی کامنت هایی است که با پروفایل های ایرانی درج می شوند.

آیا کامنت ارزان قیمت همان کامنت خارجی است؟

بله در اکثر سایت های خرید کامنت اینستاگرام سرویسی با عنوان کامنت خارجی اینستاگرام دارند که به دلیل فیک بودن و بی کیفیت بودن پروفایل ها ارزان تر است سرویس های دیگر است.

چرا باید اقدام به خرید کامنت اینستاگرام کنیم؟

تا اینجا متوجه اهمیت تعداد کامنت های پست اینستاگرام شده اید و الان دیگر می دانید که تعداد کامنت های پست های پیج تان هم در بالا بردن اعتبارتان نقش مهمی دارد. اگر بخواهید از فالوورهای فعلی پیج تان درخواست کنید تا زیر پست های شما کامنت درج کنند در بهترین حالت شاید تعداد خیلی کمی کامنت دریافت کنید. اما اگر اقدام به خرید کامنت اینستاگرام کنید در مدت زمان کوتاهی می توانید به تعداد دلخواه کامنت زیر پست های پیج تان را افزایش دهید. و این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه!

از طرفی تعداد کامنت پست های شما نقش مهمی را در ورود پست هایتان به اکسپلور اینستاگرام ایفا می کنند. یعنی اگر بتوانید کامنت های بیشتری برای پست های خود دریافت کنید شانس اینکه پست های خود را وارد اکسپلور کنید خیلی بیشتر خواهد بود. چون تعداد کامنت ها از دید اینستاگرام یکی از مهمترین فاکتورها برای ورود پست ها به اکسپلور است. اکثر پست هایی هم که در اکسپلور اینستاگرام می بینید کامنت های زیادی خریداری کرده اند که توانسته اند در اکسپلور دیده شوند.

خرید کامنت ایرانی اینستاگرام

چرا خرید کامنت اینستاگرام با متن سفارشی؟

اگر قصد دارید کامنت های واقعی پست های خود را افزایش دهید بهترین گزینه برای شما خرید کامنت اینستاگرام با متن دلخواه یا سفارشی است. چون از طریق این سرویس دقیقا می توانید مشخص کنید که متن کامنت های شما چه چیزی باشد. در این صورت کامنت هایی که خریداری می کنید هم از دید اینستاگرام و هم از دید کاربران 100 درصد واقعی جلوه داده می شوند. اگر بتوانید تعداد کامنت های پیج خود را به صورت واقعی افزایش دهید قطعا هم اعتماد سازی بیشتری می کنید و هم اینستاگرام متوجه واقعی بودن آن ها می شود. این مورد هم فقط با خرید کامنت ایرانی اینستاگرام با متن سفارشی امکان پذیر است. همین حالا می توانید تعداد کامنت های درخواستی خود را با متن های دلخواه تان در سایت جت فالوور سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن سفارش شما انجام شود و به شما تحویل داده شود.