خرید رای نظرسنجی استوری اینستاگرام

یکی از راه های افزایش تعامل مخاطبان با محتوای پیج تان این است که در رای نظرسنجی ها تعامل بالایی دریافت کنید. اگر بازدید استوری هایتان کم شده باشد تنها راهش این است که یک استوری همراه با رای نظرسنجی منتشر کنید و از این طریق تعامل را بالا ببرید. البته به شرط اینکه شرکت کنندگان در رای نظرسنجی استوری تعدادشان بالا باشد. در این صورت است که بازدید استوری های بعدی شما در طول روز افزایش پیدا می کند.

اما از چه راهی می توان رای نظرسنجی استوری را بالا برد؟ در حالت عادی چنین چیزی اتفاق نمی افتد اگر تعامل مخاطبان در پیج تان پایین باشد. سریع ترین و بهترین روش برای بالا بردن شرکت کنندگان در رای نظر سنجی خرید رای نظرسنجی استوری اینستاگرام است. با این روش بدون هیچ دردسری می توانید تعامل استوری های نظرسنجی تان را بالا نگه دارید.

خرید رای نظرسنجی استوری

خرید رای نظرسنجی استوری اینستاگرام

از طریق بسته های افزایشی رای نظرسنجی استوری اینستاگرام می توانید تعداد شرکت کنندگان در استوری های دارای نظر سنجی خود را بالا ببرید و در نهایت میزان تعامل افراد در استوری های شما افزایش پیدا می کند. این بسته ها برای رای های نظرسنجی 2 گزینه ای (مثلا بله یا خیر) کاربرد دارد.

خرید 500 رای نظرسنجی

28/ هزار تومان

خرید 1000 رای نظرسنجی

59/ هزار تومان

خرید 5000 رای نظرسنجی

280/ هزار تومان

خرید پاسخ به کوئیز 4 گزینه ای استوری اینستاگرام

این بسته ها برای افزایش شرکت کنندگان در رای نظرسنجی 4 گزینه ای کاربرد دارد. اگر قصد دارید شرکت کنندگان در استوری هایی که رای نظرسنجی 4 گزینه ای دارند را بالا ببرید همین حالا از بسته های افزایش پایین استفاده کنید.

خرید 500 کوییز اینستاگرام

175/ هزار تومان

خرید 1000 کوییز اینستاگرام

330/ هزار تومان

خرید 5000 کوییز اینستاگرام

1.599/ هزار تومان

سوالات متداول

کی باید رای نظرسنجی را خریداری کنیم؟

از لحظه ای که استوری مورد نظرتان فعال می شود می توانید رای نظرسنجی را برای آن استوری سفارش دهید.

آیا با خرید رای نظرسنجی استوری‌، بازدید استوری هم زیاد می شود؟

بله سرویس هایی که ما برای ثبت رای نظرسنجی ارائه می کنیم همراه با افزایش ایمپرشن استوری است. اگر برای اولین استوری رای نظرسنجی خریداری کنید بازدید استوری های بعدی تان هم افزایش پیدا می کند.

بعد از سفارش، افزایش رای نظرسنجی استوری در چه مدت انجام می شود؟

بعد از خرید پلن مورد نظر عملیات افزایش رای استوری شما به صورت اتوماتیک انجام می شود. و ممکن است تا 24 ساعت آینده به طول بیانجامد.

چطور باید در هنگام سفارش گزینه رای را مشخص کنیم؟

موقع ثبت سفارش باید لینک استوری با گزینه ای که می خواهید رای روی آن زده شود را باید مشخص کنید.

فرق رای نظرسنجی با رای کوییز چیست؟

رای نظرسنجی در استوری (Poll Vote) استیکر دو گزینه‌ای بوده و معمولا به صورت راست و چپ یا بالا و پایین و با دو رنگ متفاوت مشخص می ‌شود. اما رای کوییز در استوری (Quiz) بیش از دو گزینه است (4 گزینه ای) که زیر هم قرار می گیرد.

چرا خرید رای نظرسنجی استوری مهم است؟

یکی از فاکتورهایی که اینستاگرام تعامل پیج ها را با آن بررسی می کند میزان تعامل افراد در استوری های پیج اینستاگرام است. اگر کاری نکنید که فالوورهایتان به استوری هایتان ری اکشن نشان ندهد به مرور زمان بازدید استوری های پیج تان کم می شود و در نهایت پیج تان با افت شدیدی رو به رو می شود.

اگر می خواهید چنین مشکلی برای پیج تان پیش نیاید باید از استیکرهای تعاملی در استوری های خود استفاده کنید تا کاربران مجبور شوند با شما در تعامل باشند. این قضیه فقط به جذاب بودن استوری ها مربوط نمی شود! خیلی وقت ها با اینکه هر روز استوری های جذاب منتشر می کنید باز هم با افت بازدید استوری مواجه می شوید. تنها راه کارش این است که تعامل افراد با شما را در استوری ها بیشتر کنید.

گذاشتن رای نظرسنجی و کوئیز 4 گزینه ای یکی از بهترین روش های تعامل با مخاطبان است. اما خیلی وقت ها مخاطبان کمی در رای های نظرسنجی اینستاگرام شرکت می کنند. با خرید رای نظرسنجی استوری اینستاگرام در سریع ترین زمان ممکن می توانید تعامل مخاطبان با استوری های خود را بالا ببرید و در نهایت بازدید استوری های شما افزایش پیدا می کند.

خرید رای نظرسنجی استوری اینستاگرام