خرید بازدید استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام یکی از مهمترین ابزارهای فروش در اینستاگرام است. اگر بازدید استوری های پیج تان پایین باشد به هیچ وجه نمی توانید فروش خوبی را تجربه کنید. اگر بیشترین بازخورد را از استوری های خود می خواهید باید بتوانید ویو استوری هایتان را بالا نگه دارید.

در حالت عادی بالا نگه داشتن ویو استوری کار آسانی نیست چون مجبورید هر روز استوری های جذاب منتشر کنید که این کار از پس هر کسی بر نمی آید! اما راه کار چیه؟ آیا باید از روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام استفاده کنیم؟ قطعا کار سخت و زمان بریه.

اما یک راه ساده و سریع تری هم وجود دارد. شما با خرید بازدید استوری اینستاگرام می توانید همیشه ویو استوری های خود را بالا نگه دارید. سایت جت فالوور بسته های افزایش بازدید استوری ارائه می کند که همین حالا می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

خرید بازدید استوری

خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام

اگر بازدید استوری های خود کم است با خرید بسته های افزایش بازدید استوری اینستاگرام سایت جت فالوور می توانید بازدید استوری های خود را افزایش دهید. تمام بازدید هایی که خریداری می کنید از طریق پروفایل های واقعی اینستاگرام انجام می شود و دارای ایمپرشن واقعی است.

خرید 1000 بازدید استوری

10/ هزار تومان

خرید 2000 بازدید استوری

20/ هزار تومان

خرید 5000 بازدید استوری

45/ هزار تومان

سوالات متداول

چه زمانی بهتر است بازدید استوری خریداری کنیم؟

به محض انتشار استوری باید سفارش خود را ثبت کنید و به میزان دلخواه تان بازدید استوری خریداری کنید. اگر در لحظات ابتدایی از انتشار استوری خود، برایش بازدید خریداری کنید خیلی بهتر است.

آیا بازدیدهای خریداری شده واقعی هستند؟

بله تمام بازدیدها از طریق پروفایل های واقعی اینستاگرام انجام می شود و اینستاگرام نمی تواند به فیک بودن بازدیدها شک کند.

آیا با خرید بازدید استوری ایمپرشن آنها ها هم افزایش پیدا می کند؟

بله چون بازدید استوری ها واقعی هستند ایمپرشن هم برای آن ها ثبت می شود.

برای خرید بازدید استوری اینستاگرام پیج باید باز باشد؟

بله مسلما استوری های شما باید در حالت عمومی و قابل مشاهده باشند در غیر اینصورت سفارش شما لغو خواهد شد.

چرا باید بازدید استوری ها را بالا نگه داریم؟

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که در اینستاگرام فعالیت بیزینسی دارند پایین آمدن بازدید استوری هایشان است. همانطور که می دانید استوری اینستاگرام یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی و فروش محسوب می شود چون الان دیگه استوری ها بیشتر از پست ها در اینستاگرام دیده می شوند به همین دلیل بالا بودن بازدید استوری ها خیلی مهم شده است. 

نکته جالب توجه این است که اگر بتوانید بازدید استوری های اول را بالا ببرید استوری های بعدی که در روز منتشر می کنید هم بیشتر دیده می شوند. این قضیه در زمان اجرای کمپین های فروش خیلی مهم می شود چون زمانی که پیشنهاد خرید محصولات در استوری می دهید باید افراد بیشتری استوری های شما را ببینند اما خیلی وقت ها بازدید استوری ها در زمان کمپین پایین می آید. 

راه کار سریع برای بالا بردن ویو استوری چیست؟

راه کار فوری و ساده برای افزایش بازدید استوری ها خرید بازدید استوری اینستاگرام است که سایت جت فالوور با بیش از 10 سال سابقه در این حوزه پیشرو است و شما با خیال راحت می توانید همین حالا سفارش خود را ثبت کنید و از بالا رفتن بازدید استوری های خود لذت ببرید. فقط کافیه برای چند استوری اولی که در روز منتشر می کنید ویو استوری خریداری کنید تا بازدید استوری های بعدی شما به صورت خودکار افزایش پیدا کند.