خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

ریچ به تعداد افرادی پست شما برای آن ها نمایش داده شده است گفته می شود. که پست ویدیویی شما را حتی برای یک ثانیه هم دیده باشند محاسبه می شود. ایمپرشن نیز مقدار کل بازدید پست شما توسط کاربران است. که ممکن است تعدادی از کاربران چندین بار پست شما را دیده باشند که ایمپرشن هر بازدید را دقیقا محاسبه می کند. 

یکی از فاکتورهای اصلی ورود پست ها به اکسپلور اینستاگرام میزان ریچ و ایمپرشن پست هاست. که اگر این مقدار پایین باشد قطعا اینستاگرام به فیک بودن فعالیت شما شک می کند و ممکن است پیج شما بعد از مدتی با افت شدید مواجه شود.

خرید ریچ و ایمپرشن

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

با خرید بسته های افزایشی ریچ و ایمپرشن اینستاگرام سایت جت فالوور شانس حضور پست های خود را در اکسپلور اینستاگرام افزایش دهید. بر روی تمام بسته های زیر 10% ریچ و ایمپرشن بیشتر به عنوان هدیه به شما داده می شود.

خرید 1000 ریچ و ایمپرشن

9/ هزار تومان

خرید 5000 ریچ و ایمپرشن

41/ هزار تومان

خرید 10000 ریچ و ایمپرشن

70/ هزار تومان

سوالات متداول

بعد از خرید بسته، چه مدت طول می کشد تا سفارش تحویل داده شود؟

بعد از تکمیل سفارش بسته به تعداد درخواستی شما، حدود 1 دقیقه الی نیم ساعت استارت کار آغاز می شود و بسته به حجمی که درخواست داده اید روی پست شما اعمال می شود.

آیا فقط برای پست ویدیویی می توانم ریچ و ایمپرشن بخرم؟

خیر فرقی نمی کند! برای هر مدل پستی می توانید ریچ و ایمپرشن خریداری کنید. این بسته فقط محدود به ویدیوهای اینستاگرام نیست.

آیا همزمان با خرید ریچ و ایمپرشن باید سیو و شیر هم بخرم؟

این بستگی به خودتان دارد. اگر شیرها و سیو واقعی پست تان پایین باشد خرید ایمپرشن و ریچ بدون خرید سیو و شیر فایده ای ندارد!

آیا برای افزایش ریچ و ایمپرشن نیاز به دادن رمز پیجم به شماست؟

خیر برای هیچ سفارشی از سایت همیار وب نیاز به ارائه پسورد پیج تان نیست. چون کل سفارش ها به صورت اتوماتیک انجام می شوند.

آیا این سرویس روی پیج های شخصی هم قابل اجراست؟

خیر این سرویس فقط برای پیج های بیزینسی کاربرد دارد. قبل از ثبت سفارش حتما باید پیج تان بیزینسی باشد.

آیا ریچ ها توسط اکانت های واقعی اینستاگرام زده می شوند؟

بله بازدید از پست شما از طریق پروفایل های واقعی و ایرانی انجام می شود. تمام سرویس های ارائه شده توسط ما، توسط اکانت های واقعی روی پیج تان اجرا می شود.

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام چرا مهم است؟

اگر واقعا دوست دارید پست های خود را وارد اکسپلور اینستاگرام کنید بدون داشتن ریچ و ایمپرشن به میزان لازم این کار برای شما امکان پذیر نخواهد بود. البته ریچ و و ایمپرشن در بسته های ترکیبی اکسپلور اینستاگرام ما وجود دارد اما اگر قصد دارید اقدام به خرید جداگانه سیو و شیر پست اینستاگرام کنید قطعا ایمپرشن و ریچ هم باید خریداری کنید. چون بسیاری از سایت هایی که این سرویس ها را ارائه می کنند بدون ریچ و ایمپرشن هستند. 

پس اگر از خدمات ورود به اکسپلور اینستاگرام استفاده می کنید اما ریچ و ایمپرشن پست هاتون خیلی پایین است حتما باید از سرویس افزایش ریچ و ایمپرشن پست اینستاگرام استفاده کنید در غیر این صورت هیچ سودی برای شما ندارد و اینستاگرام به فیک بودن سیو ها و شیرهایی که خریده اید شک می کند!

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

خرید ریچ و ایمپرشن واقعی اینستاگرام

برای اینکه بتوانید ریچ و ایمپرشن پست های اینستاگرام خود را افزایش دهید بهترین راه کار برای شما خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام است. شما برای هر پستی که مد نظرتان است تا وارد اکسپلور شود می توانید به میزان دلخواه ریچ و ایمپرشن خریداری کنید. سایت جت فالوور با تضمین بهترین کیفیت و قیمت ریچ و ایمپرشن پست ارائه می کند. پس همین حالا در این صفحه سفارش خود را ثبت کنید.