خرید بازدید و ویو اینستاگرام

یکی از ساده ترین و سریع ترین روش ها برای بالا بردن ویو پست های اینستاگرام خرید بازدید اینستاگرام است. اگر بازدید پست های پیج تان بالا باشد به مرور زمان فالوورهای بیشتری جذب می کنید چون پست های شما را به افراد بیشتری نمایش داده می شود.

 اگر می خواهید پست های خود را وارد اکسپلور کنید با بالا بردن بازدید پست ها این کار امکان پذیر است. به خاطر همین است که خیلی از افراد فقط با خرید بازدید اینستاگرام برای پست هایشان می توانند ورودی خیلی بالایی از اکسپلور جذب کنند و در نهایت فالوورهای واقعی شان را افزایش دهند. 

سایت جت فالوور بهترین و قدیمی ترین سایت برای خرید ویو اینستاگرام است چون کیفیت و سرعت انجام سفارش شما توسط ما بالاست. همین حالا از طریق همین صفحه می توانید سفارش خود را ثبت کنید و از بالا رفتن بازدید پست های خود لذت ببرید.

خرید بازدید اینستاگرام

خرید بسته های ترکیبی افزایش بازدید پست اینستاگرام

این بسته ها بر روی پست های ویدیویی اعم از معمولی و IGTV قابل اجراست. این بسته های ترکیبی شامل افزایش لایک و کامنت + افزایش بازدید پست است که احتمال اینکه پست شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود بسیار بالاست.

خرید 1000 بازدید اینستاگرام

13/ هزار تومان

خرید 2000 بازدید اینستاگرام

55/ هزار تومان

خرید 5000 بازدید اینستاگرام

80/ هزار تومان

خرید بازدید اینستاگرام معمولی (پست های ویدیویی)

این بسته برای پست های ویدیویی معمولی کاربرد دارند. اگر می خواهید بازدید پست های ویدیویی خود را افزایش دهید می توانید از این بسته ها استفاده کنید. کیفیت بازدیدهای اعمالی روی پست شما بالاست و 10 درصد ویو بیشتر روی هر بسته به عنوان هدیه به شما داده می شود.

خرید 1000 بازدید اینستاگرام

65/ هزار تومان

خرید 5000 بازدید اینستاگرام

290/ هزار تومان

خرید 10k بازدید اینستاگرام

570/ هزار تومان

خرید بازدید ویدیو به همراه ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

بسته های معمولی خرید بازدید اینستاگرام فقط شامل بازدید روی پست هستند. اما این بسته ها جدا از بالا بردن ویو پست، ریچ و ایمپرشن پست ویدیویی شما را نیز بالا می برد. که این باعث می شود اینستاگرام به واقعی بودن بازدیدها پی ببرد و پست شما را وارد اکسپلور اینستاگرام کند.

خرید 1000 بازدید اینستاگرام

45/ هزار تومان

خرید 10k بازدید اینستاگرام

450/ هزار تومان

خرید 20k بازدید اینستاگرام

900/ هزار تومان

خرید بازدید اتوماتیک اینستاگرام برای پست های آینده

این بسته ها مناسب افرادی است که دوست دارند برای پست هایی که در آینده منتشر می کنند بازدید خریداری کنند. به این ترتیب است که بعد از ثبت سفارش ربات های جت فالوور مدام به پیج شما سر می زنند و به محض دیدن پست جدید از سمت شما بازدید آن را افزایش می دهند. مهلت استفاده از این بسته ها فقط 30 روز است یعنی اگر فقط در این مدت پست منتشر کنید بازدیدهای آن افزایش می یابد.

خرید 1000 بازدید اینستاگرام

45/ هزار تومان

خرید 10k بازدید اینستاگرام

450/ هزار تومان

خرید 20k بازدید اینستاگرام

900/ هزار تومان

سوالات متداول

آیا بازدیدها به همراه ریچ و ایمپرشن زده می شوند؟

بله در تمام پلن های خرید بازدید اینستاگرام بازدیدها همراه با ریچ و ایمپرشن برای شما انجام می شوند. اگر در غیر اینصورت باشد اینستاگرام به جعلی بودن بازدیدها شک می کند.

افزایش بازدیدها چه مدت بعد از سفارش انجام می شود؟

دقیقا چند دقیقه بعد از ثبت سفارش توسط شما، بازدیدها طبق سفارش خودتان روی پست ها یا استوری پیج تان اجرا می شود.

آیا برای خرید بازدید استوری یا پست باید پسورد پیجم را بدهم؟

خیر! این سفارش ها به صورت کاملا اتوماتیک روی پست ها و استوری های پیج تان انجام می شود. فقط باید پیج تان را روی حالت پابلیک قرار بدهید و لینک پست مورد نظر را موقع سفارش درست ثبت کنید.

آیا خرید ویو اینستاگرام ارزان قیمت همان فیک است؟

خیر بعضی از سایت های تعرفه های ویو اینستاگرام شان پایین است اما این دلیل بر فیک بودن ویوهای شان نمی شود. اما باید توجه داشته باشید که حتما ویوی واقعی اینستاگرام باید خریداری کنید چون فیک بودن ویوها آسیب شدید به پیج وارد می کند.

کی باید اقدام به خرید بازدید اینستاگرام کنیم؟

یکی از سوالات مهمی که شما از ما می پرسید این است که کی باید برای پست های خود بازدید خریداری کنیم؟ جواب این سوال کاملا مشخص است به محض انتشار دادن پست در پیج تان بهتر است برای آن بازدید خریداری کنید. چون برای اینستاگرام میزان نرخ تعامل کاربران با پست در دقایق ابتدایی مهم است. 

اگر به این ترتیب عمل کنید قطعا پست های شما وارد اکسپلور می شود و نتیجه خوبی دریافت خواهید کرد. دیگر هم نیاز به خرید بسته های تضمینی ورود به اکسپلور اینستاگرام نخواهید داشت.

 اگر می خواهید بهترین نتیجه را دریافت کنید پیشنهاد ما خرید بسته های افزایش بازدید اینستاگرام برای پست های آینده است. چون با خرید این بسته به محض انتشار دادن پست تان بازدیدش شروع به بالا رفتن می کند و این دقیقا همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

چرا خرید بازدید اینستاگرام خیلی مهم است؟

اگر تعداد فالوورهای پیج تان بالا باشد اما بازدید پست های شما پایین باشد قطعا در اعتماد سازی یک جای کارتان لنگ خواهد بود. تصور کنید پیج شما دارای 50 کا فالوور است اما بازدید پست های ویدیویی شما میانگین 1000 است. خب مسلما افرادی که به تازگی وارد پیج تان می شوند نمی توانند به شما اعتماد کنند و هرگز پیج تان را فالو نمی کنند.

از این گذشته بالا بودن بازدید پست های ویدیویی یکی از نشانه های بالا بودن نرخ تعامل کاربران با محتوای پیج تان است. اینستاگرام هم عاشق پیج هایی است که تعامل افراد با آن ها بالاست. به همین دلیل است که احتمال وارد شدن پست های شما به اکسپلور بالا می رود و می توانید ورودی بیشتری از اکسپلور جذب کنید.

حتما شما هم تا به حال پست های ویدیویی داخل اکسپلور با بازدید بسیار بالا را دیده اید؟ معمولا این پست ها مقداری بازدید اولیه خریداری کرده اند و سپس وارد اکسپلور شده اند. به همین خاطر است که بازدید چند برابری از طریق اکسپلور دریافت می کنند. یعنی با کمترین هزینه بیشترین سود را دریافت می کنند.