خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام

پروفایل ویزیت به معنی بازدید مستقیم کاربران از پروفایل اینستاگرام شماست. یعنی وارد پیج تان شوند و محتوای آن را بررسی کنند. پروفایل ویزیت یکی از مهمترین فاکتورهای امتیازدهی اینستاگرام به پیج هاست چون زمانی که افراد مستقیما وارد پیج شما می شوند این وفادار بودن آنها را به شما نشان می دهد. به همین خاطر اگر پروفایل ویزیت بالایی داشته باشید یکی از شرط های اصلی ورود به اکسپلور را خواهید داشت.

برای افزایش پروفایل ویزیت اینستاگرام راه های زیادی وجود دارد اما به طور کلی تا زمانی که نتوانید محتوای جذاب و عالی تولید کنید نمی توانید پروفایل ویزیت تان را افزایش دهید. به همین دلیل کار سختیه و شاید هرکسی نتواند از پس آن بر آید. اما راه کار ساده خرید پروفایل ویزیت پیج اینستاگرام از سایت جت فالوور است.

خرید پروفایل ویزیت

خرید پروفایل ویزیت و بازدید از پروفایل اینستاگرام

با خرید بسته های افزایشی پروفایل ویزیت اینستاگرام به میزان دلخواه بازدید از پروفایل اینستاگرام شما افزایش پیدا می کند. پروفایل ویزیت ها کاملا واقعی می باشد و از طریق پروفایل های ایرانی اینستاگرام انجام می شود. روی هر بسته به عنوان هدیه 10 درصد بیشتر پروفایل ویزیت دریافت خواهید کرد.

خرید 1000 پروفایل ویزیت

9/ هزار تومان

خرید 5000 پروفایل ویزیت

41/ هزار تومان

خرید 10000 پروفایل ویزیت

70/ هزار تومان

سوالات متداول

خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام چه فایده ای دارد؟

یکی از فاکتورهای ورود پست ها به اکسپلور داشتن پروفایل ویزیت بالاست. با خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام خیلی سریع تر از آن چیزی که فکرش را کنید وارد اکسپلور اینستاگرام می شوید.

آیا خرید یک بار پروفایل ویزیت کافی است؟

پروفایل ویزیت باید مداوم باشد در غیر اینصورت اینستاگرام به شما شک می کند. حداقل هر هفته باید 3000 پروفایل ویزیت در 2 روز خریداری کنید.

چه تعداد پروفایل ویزیت باید خریداری کنم؟

این دقیقا بستگی به وضعیت پیج تان دارد. باید با مراجعه به قسمت insight از آمار پیج تان با خبر شوید. به میزان ایمپرشن و ریچ هفتگی پیج تان باید بسته مورد نظر را سفارش دهید.

بعد از ثبت سفارش، چه مدت طول می کشد تا پروفایل ویزیت پیجم افزایش پیدا کند؟

سفارش پروفایل ویزیت پس از خرید توسط تیم همیار وب به صورت آنی ثبت و انجام می شود. این موضوع بسته به تعداد درخواست خواسته شده در طی مدت زمان اعلام شده اعمال می ‌شود.

برای خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام ارائه پسورد الزامی است؟

خیر اصلا نیاز نیست! هیچکدام از سرویس های ارائه شده توسط ما نیاز به لاگین کردن در پیج اینستاگرام شما ندارد و به صورت اتوماتیک روی پیج تان اجرا می شود.

چرا خرید پروفایل ویزیت خیلی مهم است؟

یکی از فاکتورهای مهم ورود پست ها به اکسپلور اینستاگرام داشتن پروفایل ویزیت بالاست. زمانی که پروفایل ویزیت بالایی داشته باشید این به معنی آن است که فالوورهای شما کاملا فعال و وفادار به شما هستند چون روزانه به پیج شما سر می زنند، ممکن است پست های قدیمی شما را چندین بار ببینند، هایلایت های قبلی شما را ببینند و … که این نشان دهنده این است که محتوای پیج شما برای فالوورهای خودتان بسیار جذاب است و اینطور درگیر پیج شما شده اند.

برای اینستاگرام هم میزان تعامل کاربران به محتوای پیج ها خیلی مهم است چون نشان دهنده آن است که محتوای شما محتوای خوب و جذابی است پس به خاطر همین باید بیشتر دیده شود. در نهایت پیج شما را وارد اکسپلور می کند! 

با افزایش پروفایل ویزیت شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور خواهید داشت.

خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام
یک نکته مهم در مورد پروفایل ویزیت اینستاگرام!

فراموش نکنید اگر سیو، شیر، لایک و کامنت و ریچ و ایمپرشن پیج تان بالا باشد اما پروفایل ویزیت کمی داشته باشید یک جای کارتان برای ورود پست هایتان به اکسپلور می لنگد! شما برای رسیدن به اکسپلور اینستاگرام باید تمام فاکتورها را یکجا در کنار هم داشته باشید وگرنه نمی توانید به راحتی پست های خود را وارد اکسپلور کنید. سایت جت فالوور قدیمی ترین و بهترین سایت در زمینه خدمات اینستاگرام است و شما با خیال راحت هر میزان پروفایل ویزیت روزانه ای که بخواهید را می توانید از سایت ما خریداری کنید.