ربات اینستاگرام

مزایای استفاده از ربات اینستاگرام چیست؟

استفاده از ربات اینستاگرام یکی از بهترین ابزارها برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام است. چون هم سرعت بالایی در جذب فالوور دارد و هم قابلیت جذب فالوورهای واقعی را دارد. همینطور هزینه آن نسبت به دیگر روش های جذب فالوور بسیار ناچیز است.
ربات های اینستاگرام قابلیت های زیادی دارند که اگر با آن ها آشنا شوید هرچه سریع تر دوست دارید از ربات اینستاگرام برای گسترش کسب و کارتان استفاده کنید. به طور کلی ربات اینستاگرام کمک زیادی به بالا بردن فالوورهای پیج تان، افزایش فروش و برندسازی شما در اینستاگرام می کند.

در این مقاله قصد داریم مزیت های ربات اینستاگرام را به شما بگوییم. اگر هنوز در استفاده از ربات اینستاگرام تردید دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را حتما بخوانید چون بعد از خواندن این مقاله مطمئن خواهید شد که استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور بهترین و مطمئن ترین روش است.

ربات اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

اصلی ترین مزیت ربات اینستاگرام فعالیت خودکار آن است. یعنی یکبار برای همیشه تارگت های خود را روی ربات تنظیم می کنید و ربات خودش مشغول به فعالیت می شود. در ادامه مزایای استفاده از ربات اینستاگرام را برای شما عنوان می کنیم.

جذب سریع فالوور

یکی از مزیت های ربات اینستاگرام جذب فالوور با سرعت بالاست. بر خلاف دیگر روش های زمان بر و هزینه بر مثل تولید محتوای جذاب و خلاقانه یا استمرار در تولید محتوا برای جذب فالوور با سرعت پایین، اگر از ربات اینستاگرام استفاده کنید فالوورهای پیج تان با سرعت بیشتری در حال افزایش خواهند بود. بدون اینکه بخواهید روی تولید محتوای پیج تان وقت بگذارید.

جذب فالوور واقعی و فعال

یکی از مزیت های ربات اینستاگرام جذب فالوور کاملا واقعی و فعال است. ربات اینستاگرام از طریق تعاملی که با دیگر افراد در اینستاگرام دارد باعث می شود پیج شما در معرض دید مخاطبان دیگر قرار بگیرد و بر اساس همین تعاملات افراد دیگر حاضر می شوند پیج تان را فالو کنند. این یعنی افراد به میل خودشان پیج شما را فالو می کنند و در این صورت فالوورهای شما کاملا واقعی و فعال هستند.

جذب فالوور هدفمند

یکی از مزایای استفاده از ربات اینستاگرام جذب فالوور هدفمند است. یعنی با استفاده از ربات اینستاگرام می توانید افرادی را با کسب و کارتان آشنا کنید که واقعا علاقه مند به شما هستند. این دقیقا همان مخاطب هدف شماست. در این صورت فروش محصولات و خدمات تان به افراد خیلی آسان تر است. با ربات اینستاگرام می توانید دقیقا فالوورهایی را به پیج تان جذب کنید که هدفمند هستند. فقط کافی است تارگت های قرار داده شده در ربات را روی تعامل با مخاطبان هدف تان تنظیم کنیم. در این صورت هر کسی که پیج شما را فالو می کند دقیقا علاقه مند به کسب و کار شماست.

جذب فالوور به صورت طبیعی و دائم

از دیگر مزایای ربات اینستاگرام جذب فالوور به صورت طبیعی و دائمی است. یکی از مهمترین نکات در جذب فالوور و رشد پیج این است که جذب فالوور در پیج تان به صورت یکنواخت و دائمی انجام شود تا اینستاگرام به فعالیت شما شک نکند! به عنوان مثال زمانی که تبلیغات در اینستاگرام انجام می دهید ممکن است در 3 روز 10 هزار تا فالوور جذب کنید. اما آیا هر روز این اتفاق می افتد؟ قطعا خیر! شاید تا یک ماه دیگر اصلا تبلیغ نکنید و فالووری هم جذب نکنید. به همین دلیل اینستاگرام به پیج شما حساس می شود.
اما زمانی که از ربات اینستاگرام استفاده می کنید دائما پیج شما فعال است و به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه در حال جذب فالوور هستید. این باعث می شود رشد پیج تان به صورت اورگانیک پیش برود و همیشه در حال پیشرفت باشید.

فیلترگذاری پیشرفته برای جذب مخاطبین

یکی از مزیت های استفاده از ربات اینستاگرام این است که با استفاده از فیلترگذاری های پیشرفته می توانید دقیقا افرادی را جذب کنید که شما دوست دارید. مثلا با استفاده از فیلترگذاری جنسیتی می توانید مخاطبینی بر اساس جنسیت (فقط خانم یا آقا) را جذب کنید. یا مثلا افرادی در یک محدوده خاص را جذب کنید. به عنوان مثال اگر شما پیج سالن زیبایی داشته باشید اگر بخواهید فقط افراد خاصی در یک منطقه که به شما نزدیک هستند را جذب کنید با ربات اینستاگرام این کار برای شما امکان پذیر خواهد بود.

مدیریت حرفه ای پیج اینستاگرام

با ربات اینستاگرام می توانید پیج تان را به صورت حرفه ای مدیریت کنید. یکی از مزایای ربات اینستاگرام این است که مانند یک ادمین در استخدام شماست و به صورت 24 ساعته می تواند پیج شما را بدون حضور تان مدیریت کند. یکسری از تنظیمات مربوط به مدیریت پیج را اگر درست انجام دهید دیگر نگران مدیریت پیج تان نخواهید بود. مثلا می توانید دایرکت ها را به صورت اتوماتیک تنظیم کنید. همینطور جواب دادن به ریپلای استوری ها، کامنت ها و … را می توانید اتوماتیک کنید تا زمانی که شما به پیج تان دسترسی ندارید ربات اینستاگرام به جای شما پیج تان را مدیریت کند.

شناسایی و حذف فالوورهای فیک و غیرفعال

شناسایی و حذف فالوورهای فیک پیج تان به صورت اتوماتیک یکی دیگر از مزیت های ربات اینستاگرام است. البته این قابلیت فقط در ربات اینستاگرام جت فالوور وجود دارد. با این قابلیت دیگر نگران پایین آمدن نرخ تعامل پیج تان نخواهید بود چون ربات اینستاگرام به صورت اتوماتیک فالوورهای غیرواقعی و غیرفعال تان را شناسایی و پاک می کند تا پیج تان افتی را نداشته باشد. حتی با این قابلیت احتمال ورود پست های تان به اکسپلور هم افزایش پیدا خواهد کرد چون نرخ تعامل پیج تان همیشه بالا خواهد ماند.

افزایش پروفایل ویزیت پیج اینستاگرام

یکی از مزایای عالی ربات اینستاگرام افزایش پروفایل ویزیت پیج اینستاگرام تان است. همانطور که می دانید فعالیت های تعاملی از طریق ربات اینستاگرام باعث افزایش فالوور پیج تان می شود. این کار باعث می شود مدام در معرض دید مخاطبان هدف تان قرار بگیرید و آن ها اولین کاری که می کنند این است که روی پروفایل اینستاگرام شما می زنند و داخل پیج تان می شوند. این دقیقا همان پروفایل ویزیت محسوب می شود. هر چقدر ربات شما فعالیت بیشتری انجام دهد پروفایل ویزیت شما نیز بیشتر خواهد شد. فراموش نکنید یکی از مهمترین فاکتورهای ورود به اکسپلور بالا بودن پروفایل ویزیت پیج است.

کمک به ورود پست ها به اکسپلور اینستاگرام

از مزایای دیگر استفاده از ربات اینستاگرام کمک کردن به ورود پست ها به اکسپلور اینستاگرام است. برای اینستاگرام مهم است که رشد پیج تان به صورت طبیعی باشد تا پست های شما را وارد اکسپلور اینستاگرام کند. اگر از ربات اینستاگرام برای فعالیت های تعاملی منظم استفاده کنید قطعا اینستاگرام امتیاز پیج تان را بالا می برد و همین باعث می شود خیلی سریع تر پست های شما وارد اکسپلور شود. در نهایت جذب فالوور برای پیج تان چند برابر خواهد شد.

جمع بندی و پایان

در این مقاله سعی کردیم مزایای ربات اینستاگرام را به شما بگوییم. الان دیگر می دانید که ربات اینستاگرام چه مزایایی دارد و چطور می تواند به رشد پیج تان کمک کند. حالا تصمیم با خودتان است که از ربات اینستاگرام استفاده کنید یا خیر. اما پیشنهاد ما این است همین حالا ربات اینستاگرام جت فالوور را خریداری کنید و به پیج تان متصل کنید. فقط کافی است یک ماه امتحانش کنید تا متوجه شوید پیج تان چقدر رشد خواهد کرد. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید. اگر سوالی در این خصوص داشتید حتما در قسمت کامنت ها از ما بپرسید.

سعید جمشیدی

نوشتن رو دوس دارم، به نظرم تولید محتوا در باره تکنولوژی های روز دنیا خیلی هیجان انگیزه و فکر می کنم با نوشتن می تونم اطلاعاتم رو با میلیون ها نفر به اشتراک بزاریم،

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *